jamejamonline
فرهنگی صدا و سیما کد خبر: ۸۷۵۳۵۵   ۰۳ بهمن ۱۳۹۴  |  ۱۶:۰۸

برنامه «جیوگی» در یکی از آخرین قسمت‌های خود، واکاوی رسانه ملی و بررسی دوگانه ملی یا میلی بودن را محور قرار داده است.

ملی یا میلی بودن رسانه ملی در ترازوی نقد جیوگی

به گزارش جام جم سیما به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، این برنامه شنبه 3 بهمن ماه طبق روال گذشته از نظرات حضار در این خصوص بهره می گیرد و در روزهای یکشنبه 4 و دوشنبه 5 بهمن ماه، با دعوت از داوود نعمتی انارکی مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی، امیر دبیری مهر کارشناس رسانه و حسینی بای خبرنگار صدا و سیما، به نقد و بررسی نقاط قوت و ضعف رسانه ملی می‌پردازد.

«جیوگی» بنا دارد به‌رغم طرح کردن شکایت‌ها و نقدهای همیشگی، دریچه‌ای جدید برای فهمیدن رسانه و نقد آن بگشاید.

از این رو سوالاتی چون بررسی اتهام میلی بودن به رسانه، نسبت رسانه و دولت و در نگاهی کلی قرار دادن رسانه در ترازوی نقد منصفانه از اهداف این هفته برنامه است.

«جیوگی» به تهیه کنندگی مهدی بهادران و اجرای میلاد دخانچی و کاری از گروه خانواده و فرهنگ، شنبه تا دوشنبه هر هفته بعد از خبر 20:30 از شبکه دو پخش می شود و بازپخش آن نیز روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه ساعت 2:50 و 14:15 روز بعد خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما جز حسین (ع) عشیره‌ای نداریم

ما جز حسین (ع) عشیره‌ای نداریم

«اربعین» یعنی همه باید سر قرار حاضر شوند. یک عهد دسته‌جمعی، برای این‌که ارادت خود را به حضرت حسین (علیه‌ السلام) نشان دهیم و بگوییم: «حسین‌جان! اگر در عاشورای 61هجری نبودیم تا یاری‌ات کنیم، این‌بار اما تو را تنها نخواهیم گذاشت!» فرقی هم ندارد اهل کجا باشی. یک نقطه اشتراک داریم و آن هم، عشق حسین‌بن‌علی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها