jamejamonline
سیاسی کد خبر: ۸۷۳۸۸۵ ۲۸ دی ۱۳۹۴  |  ۱۵:۵۵

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد تاکنون چیزی درباره رد صلاحیتم در این مرحله به من ابلاغ نشده است.

چیزی در باره رد صلاحیتم به من ابلاغ نشده است

به گزارش جام جم آنلاین، روز گذشته (یکشنبه) خبری مبنی بر رد صلاحیت حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در هیأت‌های نظارت در رسانه‌ها منتشر شد.

در همین زمینه، رسایی در گفت‌وگو با فارس، گفت: تاکنون چیزی درباره رد صلاحیتم در این مرحله به من ابلاغ نشده است.

وی اضافه کرد: در زمان رد صلاحیت در هیأت‌های اجرایی، کتباً موضوع را به بنده ابلاغ کردند اما تاکنون این موضوع به بنده اعلام نشده است.

نماینده مردم تهران در مجلس همچنین با تأکید بر اینکه بنده تابع قانون هستم، خاطرنشان کرد: در صورت ابلاغ ردصلاحیت طبق قانون موضوع را از مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد.

رسایی همچنین تصریح کرد: بنده اگر از جانب شورای نگهبان هم ردصلاحیت شوم، هیچگاه به خودم اجازه نمی‌دهم به ساحت این نهاد قانونی و انقلابی تعرض کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر