jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۷۳۳   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۶

مردی با مراجعه به کلانتری یافت آباد طی شکایتی عنوان کرد که فرزند7 ساله او به نام یاسر وقتی عازم مدرسه بوده است توسط 3 سرنشین یک دستگاه پیکان ربوده شده است با این شکایت پرونده برای رسیدگی به شعبه 1612 جنایی تهران ارجاع شد و قاضی جعفرزاده پرونده را

برای رسیدگی به ماموران شعبه 11 آگاهی تهران ارسال کرد با تحقیق ماموران ، سرهنگ محمد گروسی رئیس شعبه 11 آگاهی تهران به همراه یک گروه از افسران ، همه مسیرهای مربوط به منطقه را بررسی کردند و معلوم شد این آدم ربایی به دلیل اختلاف میان پدر این کودک و چند نفر دیگر در پی یک تصادف بروز کرده است.بنا بر این گزارش ، وقتی ماموران عاملان این آدم ربایی را شناسایی کردند، این بار به آنها اطلاع داده شد که کودک ربوده شده در منطقه شمس آباد در حالی که قادر به ایستادن نیست ، پیدا شده است کودک بلافاصله به بیمارستان یافت آباد انتقال یافت و پزشکان پس از معاینات مقدماتی ، بیماری کودک را مسمومیت ناشی از قرصهای خواب آور تشخیص دادند، یاسر7 ساله برای مداوا به بیمارستان لقمان الدوله انتقال یافت و تحت نظر پزشکان قرار گرفت.ماموران 3 نفر را به اتهام آدم ربایی دستگیر کردند و برای تحقیق به آگاهی تهران انتقال دادند این متهمان در بازجویی های مقدماتی عنوان کردند، چندی پیش با پدر این کودک تصادف کرده اند و او با مطرح کردن این شکایت قصد دارد تا ما را وادار به سازش و گذشت از شکایت خود کند با این اظهارات ، پرونده روز گذشته به شعبه 1612 جنایی تهران انتقال یافت و قاضی فخرالدین جعفرزاده با صدور قرار، متهمان را بار دیگر برای تحقیقات تکمیلی به آگاهی ارجاع کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر