jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۷۲۹۹۹ ۲۶ دی ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

تنها مصدوم سانحه رانندگی هنگامی که با آمبولانس به بیمارستان منتقل می‌شد نمی‌دانست قربانی تصادف مرگبار دیگری می‌شود.

به گزارش جام‌جم، جلال پوران‌فرد، رئیس مرکز اورژانس کهگیلویه و بویراحمد در این باره گفت: ساعت 20 و 40 دقیقه چهارشنبه با گزارش مردمی به مرکز 115 مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور «یاسوج ـ بابامیدان» و در نزدیکی تونل سوم، یک دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام شد.

امدادگران اورژانس تنها مجروح حادثه را که نیاز به عملیات احیای قلبی ریوی داشت، پس از اقدامات درمانی اولیه در حال انتقال به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج بودند که یک ساعت بعد و پیش از رسیدن به بیمارستان در نزدیکی پمپ‌بنزین دشتروم یک دستگاه پیکان با آمبولانس حامل مصدوم تصادف کرد.

وی اضافه کرد: بر اثر این تصادف سه نفر از سرنشینان پیکان کشته و سرنشینان آمبولانس که پنج نفر شامل دو تکنیسین اوژانس، راننده، مجروح تصادف و همراه وی بودند، مصدوم و به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر