jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۷۰۲۵۴   ۱۶ دی ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۸

فرهاد مجیدی در اینستاگرام خود به حمایت از عادل فردوسی پور پرداخت.

حمایت فرهاد مجیدی از برنامه نود +عکس

به گزارش جام جم آنلاین ،پس از حضور مهدی رحمتی در برنامه نود و درخواستی که از هواداران استقلال برای حمایت از این برنامه داشت، فرهاد مجیدی هم در پست اینستاگرامی‌اش به حمایت از فردوسی‌پور پرداخت. او از هواداران استقلال خواست که اجازه ندهند برنامه نود تضعیف شود.

به گزارش ایسنا به نقل از «عصر ایران»، در قسمتی از پست فرهاد مجیدی آمده است: «صحنه فوتبال ایران ناپاکی‌ها و زشتی‌هایی به خود می‌بیند که نظیر عادل فردوسی‌پور در این فضا غنیمت بزرگی محسوب می‌شود.»

مجیدی همچنین از هواداران استقلال خواسته تا مانند گذشته جزو مخاطبان متشخص و باشعور برنامه نود باشند.

این پست مجیدی تا لحظه ارسال این مطلب، 32 هزار لایک و 4 هزار کامنت داشته است؛ کامنت‌هایی که برخی از این کار استقبال کرده‌اند و برخی دیگر مجیدی را متهم کرده‌اند که چون با امیرقلعه نویی مشکل دارد با فردوسی‌پور روابط خوبی داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها