jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۶۹۸۹۹   ۱۵ دی ۱۳۹۴  |  ۰۹:۱۴

سرپرست گروه ˝داماهی˝ می‌گوید این گروه پیشنهاد‌های مختلفی برای حضور در فستیوال‌های خارجی دارد که فعلاً مشغول بررسی آن است.

اضافه شدن بخش تلفیقی به جشنواره موسیقی فجر

به گزارش جام جم آنلاین ، دارا دارایی سرپرست گروه "داماهی" درباره حضور این گروه در سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر به هنرآنلاین، گفت: ما هنوز برنامه دقیقی برای اجرا در جشنواره آماده نکرده‌ایم و باید در تمریناتی که آخر هفته برگزار خواهد شد با همفکری دیگر اعضای گروه به یک نتیجه دسته‌جمعی دست پیدا کنیم. البته در این انتخاب باید از مدت زمان اجرا غافل نشد و آن را نیز در نظر گرفت.

سرپرست گروه "داماهی" اضافه کرد: احتمالاً در چند قطعه تغییراتی را حاصل خواهیم کرد. همچنین امکان حضور نوازنده مهمان ساز بادی نیز وجود دارد. البته هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

دارایی ادامه داد: من نزدیک به 50 روز ایران نبودم و تنها 4 روز است که به بازگشتم. به همین خاطر اطلاعات دقیقی نسبت به رویکرد جشنواره موسیقی فجر امسال ندارم. البته امسال اولین سالی است که بخش تلفیقی به این جشنواره اضافه شده و از این بابت بسیار خرسندم. اگر در ادامه تمرکز روی این بخش بیشتر شود داستان چیز خوبی از آب درخواهد آمد.

وی افزود: در مورد آلبوم بعدی هم یک سری اتود آماده کردیم، اما هنوز استارت کامل آن را نزده‌ایم. قرار است کلیپی هم آماده کنیم که آن هم جزو برنامه‌های آتی ما محسوب می‌شود. علاوه بر این پیشنهاد‌های مختلفی برای حضور در فستیوال‌های خارجی داشته که فعلاً مشغول بررسی آن هستیم. این برنامه‌های ما پیش از سال جدید بوده و هنوز برنامه اجرایی برای نوروز نداریم.

دارا دارایی (گیتار بیس و گیتار)، ابراهیم علوی (عود و گیتار)، حمزه یگانه (کیبورد و بِنجو) و رضا کولغانی (خواننده) اعضای اصلی این گروه را تشکیل می‌دهند.

کنسرت گروه "داماهی" روز 22 بهمن‌ماه ساعت 18 در فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

آخرین کنسرت گروه "داماهی" 4 و 5 شهریورماه در سالن برج آزادی برگزار شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر