jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۶۶۰۴۸   ۳۰ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۰:۵۵

نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال با جدا معوقه نفت تهران و استقلال اهواز به پایان می رسد.

نفت – استقلال اهواز؛ پرده پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم های نفت تهران و استقلال اهواز یک دیدار معوقه از هفته ششم دارند که با برگزاری این دیدار پرونده نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال بسته می شود.

این دیدار فردا سه شنبه اول دی ماه برگزار می شود.

نتیجه این دیدار در ترکیب تیم‌های بالا و پایین جدول تاثیری نخواهد داشت اما نفت می‌تواند با پیروزی در این بازی خود را به نیمه بالایی جدول برساند و تا حدودی از بحران پیش آمده در نیم فصل اول خود را رها شود.

نفت اکنون با 19 امتیاز در رده دهم جدول قرار گرفته و در صورتی که بتواند تیم قعرنشین استقلال اهواز را شکست دهد تا رده هشتم بالا می‌آید البته اگر نفت بتواند با اختلاف بیش از 3 گل حریفش را شکست دهد حتی می‌تواند جای تراکتورسازی را در رده هفتم جدول بگیرد.

استقلال اهواز اما با کسب تنها 6 امتیاز در قعر جدول 16 تیمی قرار دارد و حتی اگر نفت را شکست دهد و 9 امتیازی شود به دلیل تفاضل گل بسیار بدش (18-) نمی‌تواند در جدول صعود کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها