jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۶۲۸۰۰   ۱۷ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۱:۲۲

فدراسیون والیبال با یک مربی کره ای برای هدایت تیم ملی والیبال بانوان به توافق رسیده است.

بانو «یون»، سرمربی جدید و کره ای تیم ملی والیبال ایران

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از فدراسیون والیبال ،بعد از رایزنی‌های فدراسیون والیبال با چند گزینه خارجی برای هدایت تیم‌های ملی والیبال بانوان یک گزینه کره‌ای به عنوان مربی نهایی انتخاب شده است.

»یون» از کره جنوبی مربی است که فدراسیون والیبال بانوان برای حضورش در ایران به جمع بندی نهایی رسیده است و او یک ماه به صورت آزمایشی به ایران می‌آید تا در صورت توافق نهایی به عنوان مربی تیم‌های پایه والیبال بانوان کارش را آغاز کند.

دبیرکل فدراسیون والیبال با بیان اینکه تا کنون نشست های متعدد برای انتخاب مربی خارجی زن برای تیم های پایه والیبال دختران برگزار کردیم، گفت: در نهایت درباره یک مربی اهل کره جنوبی به توافق رسیدیم. والیبال، محمود افشاردوست با بیان اینکه مهمترین مشکل والیبال زنان ایران ضعف تکنیک در سنین پایه است، گفت: در بررسی این مشکلات به این نتیجه رسیدیم که باید یک مربی خارجی برای کار اصولی در این زمینه جذب کنیم. البته این موضوع سختی بود. چرا که در دنیا مربیان زن با دانش و توانمند کم است ولی ما رزومه های بسیاری را بررسی کردیم و در نهایت به این گزینه از کره جنوبی رسیدیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها