jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۶۲۴   ۲۱ ارديبهشت ۱۳۸۱  |  ۲۲:۱۲

ماموران کلانتری 110 هنگام گشتزنی با مشاهده جوانی که نایلون سیاهی حمل می کرد به وی ظنین شدند و زمانی که وی متوجه شد ماموران قصد بازرسی از او را دارند فرار کرد

در پی این ماجرا، ماموران متهم را دستگیر کردند و در بازرسی از نایلون ، یک دستگاه بی سیم متعلق به تاکسی و چند حلقه سی دی کشف و متهم تحویل واحد تجسس کلانتری شد.با انجام تحقیقات از متهم ، مشخص شد وی مجید - ر نام دارد و ساعتی پیش این بی سیم را از تاکسی ای در خیابان شکوفه به سرقت برده است.با ادامه تحقیق از متهم ، وی به 18 فقره سرقت از داخل خودروها اعتراف کرد سرهنگ خانمحمدی رئیس کلانتری 110 از مردم خواست چنانچه از متهم شکایت دارند، به این واحد انتظامی مراجعه کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر