jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۵۹۲۶   ۲۶ دی ۱۳۸۴  |  ۰۰:۲۵

به دعوت باشگاه پیروزی ، آلن راجرز، سرمربی سابق این باشگاه و فرانک اوفارل ، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران فردا از لندن به تهران می آیند تا در مراسم تجلیل از پیشکسوتان پیروزی شرکت کنند.


راجرز ، سرمربی انگلیسی و پرافتخار تیم فوتبال پیروزی و اوفارل ، سرمربی ایرلندی تیم ملی فوتبال ساعت 6:30 صبح روز سه شنبه 27 دیماه جاری وارد تهران خواهند شد. این 2 مربی ساعت 12 همان روز در محل باشگاه پیروزی با محمد حسن انصاری فرد دیدار می کنند و پس از صرف ناهار در نشست مطبوعاتی حضور خواهند یافت . این نشست ساعت 15 فردا در محل باشگاه برگزار خواهد شد. این 2 میهمان ویژه ساعت 15 روز چهارشنبه هفته جاری در محل تمرینات آماده سازی تیم پیروزی حضور می یابند و ساعت 19 هم در آیین تجلیل از پیشکسوتان فوتبال شرکت خواهند کرد. آلن راجرز در سال 1348 تیم پیکان تهران را به مقام قهرمانی باشگاه های تهران رساند و در همان سال این باشگاه را قهرمان جام بین المللی دوستی کرد. این مربی انگلیسی درسال 1350 پیروزی را به عنوان قهرمانی لیگ ایران رساند. وی در سال 1352 و در نخستین دوره لیگ تخت جمشید ، پیروزی را فاتح این مسابقات کرد. راجرز سپس در سال 1354 سکان هدایت تیم شهباز (شاهین) را بر عهده گرفت . فرانک اوفارل ، مربی ایرلندی پیش از عزیمت به ایران در یک دوره سکان رهبری تیم منچستریونایتد را عهده دار بود که جرج بست ، فوتبالیست فقید و نامی این باشگاه یکی از شاگردان وی به شمار می رفت . وی در سال 1353 رهبری تیم ملی فوتبال ایران را پذیرفت و در سالهای 1974 و 1976 دو افتخار را نصیب این تیم کرد. سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال در بازیهای آسیایی سال 1974 ، تیم ایران را به مقام نخست رساند و 2 سال بعد این تیم را روانه بازیهای المپیک مونترال (کانادا) کرد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر