jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۵۸۸۸۸   ۰۲ آذر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۱۹

یک شرکت اسپانیایی به عنوان اسپانسر البسه تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد.

اسپانسر البسه تیم ملی ایران از اسپانیا می آید

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین به نقل از تسنیم، قرارداد فدراسیون فوتبال با شرکت آل‌اشپورت که البسه تیم‌های ملی را تهیه می‌کرد، مدت‌هاست به اتمام رسیده و از همین‌رو مسئولان کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال مذاکره با چند شرکت جدید را آغاز کردند.

پیشنهادهایی از سوی شرکت خومای اسپانیا، آل‌اشپورت آلمان و لنینگ چین به کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال رسیده بود تا یکی از این شرکت‌ها در نهایت اسپانسر تیم ملی شود.

بر اساس اعلام عباس ترابیان، با توجه به تصمیم گرفته شده، در نهایت خوما (JOMA) به عنوان اسپانسر تیم ملی انتخاب شد و قرار است به زودی قراردادی به امضا برسد.

قرارداد فدراسیون فوتبال ایران و شرکت خوما تا پایان جام جهانی 2018 روسیه خواهد بود که در خصوص جزییات و مدت زمان قطعی آن باید توافق حاصل شود.

در زیر تصویری از لباس‌های خوما که در حال حاضر اسپانسر تیم ملی رومانی نیز هست را می‌بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها