jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۵۸۱۸۳ ۳۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۶:۴۴

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

56هزارمعلم درس نمی دهند ولی حقوق می گیرند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت : دستکم 56 هزار معلم استخدامی وزارت آموزش و پرورش در کشور بدون انجام یک ساعت تدریس حقوق دریافت می کنند.

56هزارمعلم درس نمی دهند ولی حقوق می گیرند

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایرنا ، قاسم احمدی لاشکی روز شنبه در آئین معرفی سرپرست فرمانداری نوشهر ، بی برنامگی مسئولان دوره های گذشته در استخدام نیروهای بومی در ادارات و نهادها را علت اصلی بروز چنین مشکلاتی در کشور دانست و افزود : چنین وضعیتی در کشور یک آسیب است .

وی ادامه داد : به عنوان نمونه در بخش کجور نوشهر عده ای از معلمان غیربومی جذب آموزش و پرورش منطقه شده اند و پس از استخدام و مدت کوتاهی فعالیت اقدام به دریافت انتقالی به دیگر مناطق استان کرده اند.

احمدی لاشکی گفت : اکنون وضعیت به گونه ای است که آموزش و پرورش منطقه با کمبود شدید نیروی آموزشی رو به رو است اما در مناطق دیگر مازندران شاهد تراکم نیرو هستیم که بسیار اسفبار است.

نماینده مردم شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت در مجلس افزود : خوشبختانه این مشکلات در دولت یازدهم حل شده است و در زمان حاضر تعدادی از پرستاران و معلمانی که قرار است بزودی در ادارات این مناطق به کارگرفته شوند از نیروهای بومی هستند.

احمدی لاشکی همچنین در این نشست از مسئولان ذیربط بویژه معاون سیاسی ، امنیتی استاندار مازندران خواست تا برای ارتقاء سی سنگان نوشهر به بخش اقدامات لازم را انجام دهند .

وی با اظهار این که در گذشته برای این کار برنامه ریزی های لازم صورت گرفت ، گفت : سزاوار نیست بخش مرکزی نوشهر با جمعیتی دستکم 60 هزار نفر ، شرق منطقه سی سنگان را هم پوشش دهد و اهالی مجبور شوند با پیمودن مسافت زیادی برای دریافت خدمات به شهرنوشهر بیایند.

در این جلسه که با حضور معاون سیاسی استاندار مازندران برگزار شد ، علی شادمان به عنوان سرپرست فرمانداری نوشهر معرفی و از خدمات محمدعلی قمی اویلی فرماندار سابق این شهرستان قدردانی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر