jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۷۳۷۷   ۲۷ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۴۴

پس از حملات تروریستی به پاریس تیم ملی فوتبال فرانسه بار دیگر در یک دیدار دوستانه به میدان رفت. آنها دیشب مقابل انگلیس بازی کردند و با دو گل شکست خوردند.

اتحاد فرانسه و انگلیس در قلب لندن +گزارش تصویری

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، دیدار انگلیس و فرانسه در لندن برگزار شد و هنوز تحت تاثیر حملات تروریستی جمعه شب به پاریس بود، یعنی همان شبی که فرانسوی ها در دیداری دوستانه دو بر صفر آلمان را در ورزشگاه استادوفرانس شکست دادند.

با توجه به اینکه بازی دوستانه آلمان و هلند به دلیل کشف آمبولانس بمب ‌گذاری شده برگزار نشد، انتظار می‌رفت دیدار انگلیس و فرانسه هم لغو شود اما این مصاف تحت شرایط شدید امنیتی برگزار شد. در اطراف استادیوم و محل برگزاری مسابقه و داخل ورزشگاه نیرو‌های امنیتی فراوانی مستقر بودند. در آغاز بازی بازیکنان تیم ملی انگلیس به همراه ملی‌پوشان فرانسه سرود ملی خروس‌ها را زمزمه کردند.

اتحاد فرانسه و انگلیس پیش از آغاز دیدار فضای خاصی را به وجود آورده بود. پیش از آغاز این دیدار پرنس هری نوه ملکه انگلیس و پادشاه آینده بریتانیا نیز حضور داشت و به قربانیان حادثه پاریس ادای احترام کرد.

تصاویری از این اتحاد را در ادامه می بینید:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها