jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۵۷۰۶۹   ۲۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۴:۳۸

دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی گفت: جزئیات طرح کارت های اعتباری تا آخرین هفته نهایی و به روز می شود و قطعاً تا آخر هفته آینده اجرایی خواهد شد.

طرح کارتهای اعتباری هفته آینده اجرا می شود

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، حبیب الله انصاری در نشستی خبری افزود: این طرح در مرحله اول با حقوق بگیران دولت و بازنشستگان کلید می خورد و با بقیه اقشار مردم ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: این طرح ادامه پیدا می کند و به مرحله نخست محدود نمی شود و حتی می تواند کل جامعه را پوشش دهد.

دبیر کل انجمن لوازم خانگی با اشاره به اینکه این طرح در خصوص لوازم با دوام خانگی خواهد بود گفت: لوازم خانگی باید تولیدات ملی و ساخت داخل باشد و کارخانه هایی که در این طرح شرکت دارند باید مجوز رسمی تولید را داشته باشند.

وی ادامه داد: برخی از کالاهای معرفی شده در این طرح مشمول استاندارد اجباری است و کالاهای مشمول طرح باید خدمات پس از فروش داشته باشد.

انصاری با بیان اینکه نکات بیان شده محدود کننده حضور تولید کنندگان در این طرح است ،گفت: ‌مردم در انتخاب لوازم خانگی هیچ محدودیتی ندارند و هر نوع وسیله ای را که لازم داشته باشند می توانند خریداری کنند.

دبیر کل انجمن خانگی درباره رکود موجود در بازار لوازم خانگی اظهار داشت: متاسفانه در چهار ماه گذشته این بازار به شدت ساکن بوده است و با وجود اینکه امکان عرضه وجود داشت ، تقاضایی نبود.

وی درباره پیش بینی استقبال مردم از این طرح گفت: تعداد قابل توجهی از مردم در انتظار این طرح هستند و حتماً در این طرح متقاضی زیادی خواهد بود.

انصاری خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال مردم این طرح ادامه خواهد یافت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر