jamejamonline
اقتصادی صنعت و انرژی کد خبر: ۸۵۷۰۰۵   ۲۶ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۳۶

رئیس شورای رقابت از سیاست‌گذاری جدید برای قیمت خودرو در دور جدید برگزاری جلسات این شورا خبر داد.

احتمال بازنگری دستورالعمل‌ قیمت‌گذاری خودرو

به گزارش جام جم آنلاین ، رضا شیوا در گفتگو با مهر با اشاره به برگزاری جلسات دوباره شورای رقابت گفت: دیروز جلسه انتخابات رئیس و نائب رئیس شورا انتخاب شد، بر این اساس با توجه به مشخص شدن اعضای شورا، جلسات هم به صورت مستمر برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قیمت گذاری خودرو در جلسات شورای رقابت دوباره از سرگرفته می شود، اظهارداشت: جلسات سیاست گذاری و تعیین دستورالعمل برای قیمت گذاری خودرو در جلسات جدید شورا از سرگرفته می شود.

رئیس شورای رقابت اضافه کرد: بازنگری در دستورالعمل‌های قیمت گذاری خودرو توسط اعضا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ شورای رقابت وظیفه تعیین دستورالعمل قیمت‌گذاری خودرو و بازنگری در دستورالعمل و تعیین شیوه نامه جدید بر مبنای نرخ تورم بخشی خودرو و نمره کیفیت خودروها را بر عهده دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر