jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۶۳۳۷   ۲۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۷:۱۳

بخشی از حملات تروریستی روز جمعه در پاریس، انفجار دو بمب همزمان با بازی دوستانه آلمان و فرانسه در نزدیکی استادیوم محل برگزاری مسابقه بود.

لحظۀ انفجار بمب در بازی فرانسه و آلمان

در این فیلم، صدای وقوع دو انفجار در گزارش زندۀ مسابقه شنیده می شود.

با توجه به هیاهوی زیاد در استادیوم های فوتبال و انفجار گاه و بی گاه ترقه و مواد محترقه در زمان انجام مسابقات، چه بسا شنیدن این صداها برای بازیکنان و تماشاچیان طبیعی باشد. در انفجار اول، تماشاگران که متوجه موضوع نیستند، گویی انفجار را ناشی از مواد محترقه و برای تشویق می پندارند و فریاد می کشند، اما صدای انفجار بمب ها به گونه ای است که بازیکن حامل توپ برای چند لحظه توقف می کند، اما سپس بازی را از سر می گیرد.

پس از این حملات تروریستی، اعضای تیم ملی آلمان از ترس شب را در رختکن استادیوم پاریس ماندند و به هتل نرفتند. اولیور بیرهوف مدیر تیم ملی آلمان درباره وضع روحی بازیکنان آلمانی گفت: بازیکنان ما در اوج نگرانی و اضطراب بودند و ما برای گریز از خطر احتمالی تصمیم گرفتیم به خیابان های پاریس نرویم و شب را در رختکن ماندیم.

بیرهوف افزود: بازیکنان ما تا زمان ورود به رختکن، نمی دانستند چه اتفاقی افتاده، تا این که پیامک هایی رسید که حاکی از نگرانی خانواده ها بود و تازه فهمیدیم که چه اتفاقی افتاده است.

منبع: شبکه العالم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها