jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۶۳۳۷   ۲۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۷:۱۳

بخشی از حملات تروریستی روز جمعه در پاریس، انفجار دو بمب همزمان با بازی دوستانه آلمان و فرانسه در نزدیکی استادیوم محل برگزاری مسابقه بود.

لحظۀ انفجار بمب در بازی فرانسه و آلمان

در این فیلم، صدای وقوع دو انفجار در گزارش زندۀ مسابقه شنیده می شود.

با توجه به هیاهوی زیاد در استادیوم های فوتبال و انفجار گاه و بی گاه ترقه و مواد محترقه در زمان انجام مسابقات، چه بسا شنیدن این صداها برای بازیکنان و تماشاچیان طبیعی باشد. در انفجار اول، تماشاگران که متوجه موضوع نیستند، گویی انفجار را ناشی از مواد محترقه و برای تشویق می پندارند و فریاد می کشند، اما صدای انفجار بمب ها به گونه ای است که بازیکن حامل توپ برای چند لحظه توقف می کند، اما سپس بازی را از سر می گیرد.

پس از این حملات تروریستی، اعضای تیم ملی آلمان از ترس شب را در رختکن استادیوم پاریس ماندند و به هتل نرفتند. اولیور بیرهوف مدیر تیم ملی آلمان درباره وضع روحی بازیکنان آلمانی گفت: بازیکنان ما در اوج نگرانی و اضطراب بودند و ما برای گریز از خطر احتمالی تصمیم گرفتیم به خیابان های پاریس نرویم و شب را در رختکن ماندیم.

بیرهوف افزود: بازیکنان ما تا زمان ورود به رختکن، نمی دانستند چه اتفاقی افتاده، تا این که پیامک هایی رسید که حاکی از نگرانی خانواده ها بود و تازه فهمیدیم که چه اتفاقی افتاده است.

منبع: شبکه العالم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها