jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۵۸۳۶   ۲۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۶

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال فرانسه در شبی که دست کم 150 نفر در پاریس به دلیل انفجار کشته شدند، دو بر صفر آلمان را در دیداری دوستانه شکست داد.

پیروزی فرانسه بر آلمان با طعم خون و کشتار

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، دیدار دوستانه فرانسه و آلمان در ورزشگاه سنت دنیس پاریس از ساعت 23:30 دقیقه آغاز شد و این بازی با نتیجه دو بر صفر به پایان رسید. در این بازی ژیرو در دقیقه 45 و ژینیاک در دقیقه 86 برای فرانسه گل زدند تا شکست بدی به قهرمان جام جهانی 2014 تحمیل شود.

پیروزی فرانسوی‌ها در شرایطی بود که در نزدیکی محل برگزاری بازی صدای دو انفجار شنیده شد و اولاند رئیس جمهور فرانسه به سرعت توسط ماموران امنیتی از ورزشگاه خارج شده بود.

پس از پایان بازی هم ماموران امنیتی برای کنترل اوضاع تماشاگران را در ورزشگاه نگه داشتند اما پس از مدتی درهای ورزشگاه باز شد و آن‌ها خارج شدند. پیش از آن حدود 2000 تماشاگر در ورزشگاه حبس شده بودند.

دیلی میل مدعی شده است دست‌کم 150 نفر در حملات پاریس کشته شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها