jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۵۵۵۰۹   ۲۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۰۰

هفته گذشته محمود واعظی در سفر استانی خود به کهگیلویه و بویراحمد، از گسترش نیافتن خطوط اینترنت در سال‌های گذشته گله کرد و با اشاره به این‌که تاکنون 8000 روستا به اینترنت متصل شده‌اند، از بهره‌مندی 25 هزار روستای دیگر از این امکانات خبر داد.

واعظی یکی از اصلی‌ترین دلایل امکان گسترش این حوزه را تحولات در دوره پساتحریم دانست و به این نکته اشاره کرد که انحصار خدمات ICT در دوران تحریم در دست چند شرکت محدود قرار گرفته بود، اما اکنون این فرصت برای شرکت‌های بیشتری فراهم می‌شود و به وجود آمدن فضای رقابتی موجب بالا رفتن کیفیت خدمات ICT خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یقینا «خیر» است

یقینا «خیر» است

نشست خبری آقای رئیسی به عنوان رئیس‌ جمهور منتخب در فاصله کوتاه بعد از پیروزی در رقابت‌ های انتخاباتی آن هم با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران داخلی و خارجی که به طور معمول سوالات چالش‌ برانگیز در حوزه‌های بین‌المللی و موضوعات مرتبط با سیاست داخلی ایران را مطرح می‌کنند، در نوع خود حاکی از شجاعت بالای اوست.

همان امام رضایی که داشتم، دارم

همان امام رضایی که داشتم، دارم

بارها وقتی پسرم یا دخترم در حیاط و روی مرمرهای خنک و تمیز صحن‌تان بدو بدو می‌کردند، همان‌طور که یک چشمم به گنبد شما بود و یک چشمم به بچه‌ها که گم نشوند و سکندری نخورند و نیفتند، به این فکر می‌کردم یعنی همین‌ قدری که مشهد رفتن کودکی‌های ما کیف می‌داد، مشهد رفتن اینها هم کیف می‌دهد؟ همان‌قدر به ما که خوش می‌گذشت به اینها هم خوش می‌گذرد یا نه؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر