jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۸۵۵۴۷۰   ۲۱ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۳۴

مرد ساختمان‌ساز پس از افشای راز قتل پسر معتادش، با پرت شدن از پشت‌بام به خیابان، خودکشی کرد.

خودکشی مرد ساختمان‌ساز پس از قتل پسر

به گزارش جام‌ جم آنلاین ، ساعت 22 و 30 دقیقه سه‌شنبه ساکنان ساختمان چهار طبقه‌ای در محله خانی‌آباد در تماس با پلیس از سقوط مرگبار مرد میانسالی خبر دادند. با حضور ماموران کلانتری در محل مشخص شد مرد ساختمان‌ساز ساعتی قبل، بعد از این‌که راز گم شدن مرموز پسر 23 ساله‌اش را برای اعضای خانواده‌اش فاش کرده، بدون این‌که کسی متوجه شود، خود را از پشت‌بام ساختمان چهار طبقه به پایین پرت کرده و جانش را از دست داده است.

با مرگ مرد میانسال، موضوع به قاضی ایلخانی بازپرس ویژه قتل تهران اعلام شد و او دستور حضور تیم جنایی در محل را صادر کرد.

با حضور کارآگاهان جنایی تحقیقات از ساکنان ساختمان آغاز شد. یکی از اهالی در مورد نحوه خودکشی مرد ساختمان‌ساز گفت: ساعتی قبل متوجه صدای مهیبی شدم و وقتی برای بررسی موضوع به خیابان آمدم با جسد مرد 55 ساله روبه‌رو شدم.

با دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات از همسر رضا آغاز شد. او در مورد علت خودکشی همسرش گفت: رضا مرد بسیار خوبی بود و تمام اهالی محل او را دوست داشتند. همسرم از چند سال قبل در کار ساخت و ساز ساختمان بود. زندگی خوبی داشتیم و تنها نگرانی من و همسرم پسرمان هاشم بود که از یک سال قبل به موادمخدر شیشه اعتیاد پیدا کرده بود.

روز دوشنبه پسر 23 ساله‌ام ناپدید شد و هر چه دنبال او گشتیم فایده‌ای نداشت. از دوستانش هم پرس و جو کردیم، اما خبری از او نشد و گم شدن او را به کلانتری اعلام کردیم. در حالی که هیچ خبری از پسرم نبود، ساعتی قبل رضا به خانه آمد و به من و فرزندانم گفت می‌خواهد حقیقتی را بگوید.

این زن ادامه داد: رضا مدعی شد دو روز قبل پسرمان هاشم را به قتل رسانده است. در حالی که ما باور نمی‌کردیم، همسرم گفت: ظهر دوشنبه هاشم به ساختمان در حال ساخت آمد و از من پول خواست. من هم وقتی فهمیدم پول را برای خرید مواد می‌خواهد با او درگیر شدم که با چاقو به سمتم حمله کرد و من نیز با پتکی که کنارم بود چند ضربه به سرش زدم و او را به قتل رساندم. بعد هم جسد را زیر راه پله طبقه اول دفن کردم و از ساختمان خارج شدم. وقتی همسرم این حرف‌ها را می‌زد من باور نمی‌کردم و فکر می‌کردم شوخی می‌کند.

هنوز در شوک حرف‌های رضا بودم که او از خانه خارج شد و دقایقی بعد با صدای مهیبی سراسیمه به خیابان آمده و متوجه شدم همسرم به‌خاطر عذاب وجدان خودکشی کرده است.

با اظهارات همسر رضا و احتمال ارتکاب قتل هاشم به دست پدرش، تیم جنایی با دستور بازپرس پرونده به ساختمان در حال ساخت رفته وپس از سه ساعت جستجو، ساعت 5 صبح دیروز جسد خونین پسر 23 ساله را از زیر راه پله طبقه همکف پیدا کردند.

پس از کشف جسد و تائید ادعای مرد 55 ساله مبنی بر قتل پسر معتادش، بازپرس جنایی دستور انتقال جسد هاشم به پزشکی قانونی را صادر کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها