نوزدهمین قسمت مجموعه «هوای تازه» شبکه «افق» با موضوع تلاش جمعی از جوانان شمالی برای حفاظت از مرال ها در فصل جفت گیری روی آنتن می رود.
کد خبر: ۸۵۳۲۴۹
شبکه افق به کمک مرال‌ها می‌ رود

به گزارش جام جم سیما به نقل از مهر، مجموعه «هوای تازه» چندی است که با موضوع محیط زیست کشور و مخاطراتی که بخش های مختلف آن را تهدید می کند از شبکه افق پخش می شود.

تاکید بیشتر این برنامه روی این مساله است که مردم چه وظیفه ای در قبال محیط زیست پیرامونی خود دارند و چه کارهایی می توانند برای رفع این خطرات و همچنین حفظ منابع طبیعی انجام دهند.

در نوزدهمین قسمت این مجموعه به مرال های منطقه شمال کشور و فصل جفت گیری آنها از اواسط شهریور تا اواخر مهرماه اشاره می شود و آنها طی این زمان، آسیب پذیر می شوند به همین دلیل برخی شکارچیان هم فرصت را غنیمت شمرده و به شکار آنها می پردازند.

«هوای تازه» در این قسمت با گروهی از مردم بومی منطقه همراه می شود که با کمک محیط بانان، فضایی را برای محافظت از مرال ها در این فصل از سال فراهم می آورند و از آنها در مقابل شکارچیان حراست کنند.

«هوای تازه» مجموعه ای به تهیه کنندگی علی وفایی زاده است که امروز پنجشنبه ۱۴ آبان ماه ساعت ۲۰ و تکرار آن در ساعت های ۸:۳۰ و ۱۳:۳۰ روز بعد از شبکه افق پخش می شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
ایستاده در سیل

روایت دست‌اول امدادگران از عملیات جست‌وجو و نجات در سیل امامزاده داوود و فیروزکوه

ایستاده در سیل

همه زنده زنده سوختند

نصرت‌الدین نصراللهی تنها شاهد حادثه سقوط هواپیمای فرماندهان جنگ، از آن روز می‌گوید

همه زنده زنده سوختند

نیازمندی ها