jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۸۵۲۴۳۵   ۱۲ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۷:۵۳

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد گفت: سهمیه سوخت عملکردی گازوئیل خودروهای دیزلی برون شهری که بارنامه و صورت وضعیت نداشته باشند حذف می شود.

سهمیه سوخت خودروهای دیزلی بدون بارنامه حذف می شود

به گزارش جام جم آنلاین ، علی خوان پایه روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سهمیه سوخت عملکردی گازوئیل بر اساس بارنامه و صورت وضعیت مسافربری و پیمایش خودروهای سنگین باری و مسافربری به آنها تعلق می گیرد.

وی بیان کرد: علاوه بر سهمیه سوخت عملکردی گازوئیل سهمیه پایه بر اساس نوع و سن خودرو به خودروهای سنگین و دیزلی تعلق خواهد گرفت.

خوان پایه اظهار کرد: بر اساس این سهمیه و جدول مشخص شده سهمیه سوخت انواع خودروهای سنگین باری و مسافربری از سوی ستاد مدیریت سوخت کشور سهمیه هر کدام بین 10 تا 33 درصد کاهش یافته است.

وی عنوان کرد: از ابتدای مهر امسال تحویل گازوئیل به خودروهای سنگین و دیزلی باری و مسافربری بر اساس عملکرد و پیمایش صورت گرفته است که در این مدت مصرف سوخت گازوئیل در استان بیش از سه درصد کاهش یافته است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه های کهگیلویه و بویراحمد هدف از اجرای این طرح هدفمند کردن مصرف سوخت و پیشگیری از قاچاق آن است.

خوان پایه ادامه داد: آگاهی بخشی به جامعه، نظارت و برخورد جدی با متخلفان از مهمترین راهکار های مبارزه با قاچاق سوخت است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چرا دیپلماسی اقتصادی را باید جدی گرفت؟

چندی پیـش محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در جریان حضور وزیرخارجه در صحن مجلس و پس از قانع نشدن نمایندگان از پاسخ‌های وزیرخارجه، در جملاتی به بیان ضرورت احیای دپیلماسی اقتصادی در این وزارتخانه کلیدی پرداخت و عنوان کرد: باید نام وزارت خارجه را تغییر دهیم و اگر نیاز است این کار را هم دنبال کنیم و نام آن را به وزارت خارجه و تجارت امور بین‌الملل تبدیل کنیم.

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

مسائل اقتصادی و منطقه‌ای در اولویت روابط تهران - مسکو

سفر رئیس‌مجلس ایران به روسیه ابعاد مختلفی دارد؛ یک بعدش به روابط دوجانبه ایران و روسیه مرتبط است به این معنا که دو کشور تمایل دارند روابط خود را در عرصه‌های مختلف به‌ویژه در حوزه‌های اقتصادی و همکاری‌های منطقه‌ای توسعه بخشند.

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

فرصت‌ سوزی در ایجاد پل صادراتی

سوریه پس از جنگ با داعش زیرساخت کشور خود را از دست داد و پس از پایان جنگ که ایران نقش اساسی داشت، قرار شد بخشی از اقتصاد این کشور نصیب ما شود. متاسفانه در موضوع سوریه پیشرفتی نداشتیم.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر