jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۱۷۶۵   ۱۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۶:۳۲

جام جم ورزشی : با وجود مدت زمان نسبتا طولانی بعد از حادثه در کوه‌های آلپ برای میشائیل شوماخر، رئیس فدراسیون بین‌المللی اتومبیلرانی (فیا) می گوید او همچنان در حال مبارزه برای بهبودی است.

شوماخر همچنان در حال مبارزه است

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین به نقل از مهر، درحالی که مدت نسبتا زیادی از حادثه اسکی برای میشائیل شوماخر در کوه‌های آلپ می گذرد و خبر دقیقی از میزان بهبودی وی در دسترس نیست، رئیس سازمان فیا خبر داد راننده افسانه ای فرمول یک همچنان در حال مبارزه است.

ژان تادت در این باره گفت: من اغلب شوماخر را می بینم و او همچنان در حال مبارزه است. میشائیل و خانواده او از دوستان نزدیک من هستند و من هم به آنها خیلی نزدیک هستم. ما باید آنها را برای ادامه مبارزه حمایت کنیم.

میشائیل شوماخر که هفت بار قهرمانی در رقابت های فرمول یک را در کارنامه دارد در ماه دسامبر ۲۰۱۳ هنگام اسکی در کوه‌های آلپ دچار سانحه شد و به کما رفت.

وی به مدت شش ماه در این حالت به سر برد تا اینکه در سپتامبر ۲۰۱۴ برای ادامه توانبخشی به منزل مسکونی خود در سوئیس منتقل شد و از آن پس اخبار دقیقی از وی در دسترس نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها