jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۵۱۶۶۷   ۱۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۰:۴۶

جام جم ورزشی : شمشیرباز گیلانی با انصراف برابر حریفی از رژیم اشغالگر قدس از ادامه رقابت های جهانی مجارستان و کسب امتیاز سهمیه المپیک کنار رفت .

شمشیرباز گیلانی مقابل حریفی از رژیم اشغالگر قدس حاضر نشد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از ایرنا، سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان روز یکشنبه در این خصوص گفت: محمد رهبری شمشیرباز ملی پوش گیلانی مقابل حریف اسراییلی حاضر نشد و از مسابقات جهانی مجارستان حذف شد .

سعید علیپور افزود : این ورزشکار شایسته گیلانی در قسمت انفرادی اسلحه سابر رقابت های جهانی با شش پیروزی برابر شمشیر بازانی از کشورهای آلمان، کره جنوبی، کانادا، اوکراین، مجارستان و ویتنام به جدول 36 نفره راه یافت .

وی اظهار کرد : در این مرحله که شب گذشته باید انجام می شد ، محمد رهبری ورزشکار گیلانی برابر حریف اسراییلی حاضر نشد و از دور رقابت ها کنار رفت و شانس کسب امتیاز سهمیه المپیک این مسابقات را از دست داد .

وی ادامه داد : این ملی پوش شایسته گیلانی پیش از این در رقابت های جهانی، آسیایی و بین المللی اسپانیا، روسیه و سنگاپور 40 امتیاز سهمیه المپیک 2016 ریوی برزیل را کسب کرده بود.

وی بیان کرد : محمد رهبری در ادامه رقابت های شمشیربازی قهرمانی جهان به همراه دو شمشیرباز اسلحه سابر ایران در قسمت تیمی ، به مصاف حریفان خود خواهد رفت .

سرپرست روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان خاطرنشان کرد : رقابت های شمشیربازی قهرمانی جهان با حضور بیش از 200 شمشیرباز از 33 کشور به مدت سه روز در مجارستان برگزار می شود.

علیپور در ادامه اضافه کرد : این ملی پوش گیلانی پس از این رقابت ها، آذر ماه سال جاری در رقابت های جهانی کسب امتیاز سهمیه المپیک در آمریکا به میدان خواهد رفت.

وی گفت : محمد رهبری پیش تر در رقابت های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی به همراه تیم ملی شمشیربازی ایران در قسمت اسلحه سابر عنوان نایب قهرمانی و مدال نقره را کسب کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر