jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۸۵۱۶۱۹ ۱۰ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۲

جام جم ورزشی: تیم والیبال پیکان با قبول شکست در دیدار رده بندی والیبال باشگاه های جهان به مقام چهارم دنیا رسید.

والیبال پیکان به مقام چهارم دنیا رسید

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، پیمان اکبری این بار نتوانست عنوانی را که در سال 2010 با پیکان در دوحه به دست آورده بود در شهر بتیم کشور برزیل تکرار کند و به عنوان چهارم مسابقات والیبال باشگاه‌های جهان رسید. شاگردان پیمان اکبری در سال 2010 با غلبه بر تیمی از آرژانتین (درین بولیوار) توانستند برای اولین بار به یک مدال جهانی برسند.

تیم پیکان در بازی رده بندی مسابقات والیبال باشگاه‌های جهان به مصاف "یو پی سی ان" آرژانتین رفت که در مرحله گروهی با نتیجه 3 بر صفر مغلوب پیکان شده بود.

ست‌های اول و دوم این بازی با نتیجه 25 بر 21 و 25 بر 22 به سود پیکان تمام شد. حریف آرژانتینی در ست سوم با حساب 20 بر 25 به پیروزی رسید تا کار را به ست چهارم کشیده شود. در این ست هم بازیکنان پیکان 23 بر 25 شکست خوردند تا ست پنجم تعیین کننده تیم سوم مسابقات باشد. در نهایت تیم پیکان بازی برده را باخت و در ست پنجم نیز 14 بر 16 مغلوب حریف شد و به عنوان چهارمی بسنده کرد. بدین ترتیب تیم پیکان علیرغم شایستگی از رسیدن به مدال جهانی بازماند.

دو تیم زنیت کازان روسیه و ساداکروزیرو برزیل در دیدار نهایی یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان جهان به مصاف یکدیگر رفتند که تیم میزبان در این مسابقه 3 بر یک به پیروزی رسید تا قهرمانی سال 2013 خود را دوباره تکرار کند.

بازیکنان زنیت کازان در ست دوم 25 بر 21 به پیروزی رسیدند اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 20، 27 بر 25 و 25 بر 21 مغلوب ساداکروزیرو شدند تا به عنوان نایب قهرمانی اکتفا کنند.

به این ترتیب یازدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان که از روز پنجم آبان ماه با حضور نمایندگان پنج قاره و برزیل میزبان در شهر بلوهوریزونته آغاز شده بود، با قهرمانی ساداکروزیرو به پایان رسید.

رده بندی نهایی این رقابت‌ها و میزبن پاداش‌ها به شرح زیر است:

1- ساداکروزیرو برزیل قهرمان و پاداش 80 هزار دلاری
2- زنیت کازان روسیه نایب قهرمان و پاداش 55 هزار دلاری
3- یوپی سی ان آرژانتین مقام سوم و پاداش 40 هزار دلاری
4- پیکان تهران مقام چهارم و پاداش 15 هزار دلاری
5- کاپیتانس دآرسیبوی پورتوریکو و الاهلی مصر پنجم مشترک و پنج هزار دلار جایزه هر تیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر