jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۵۰۲۴۴   ۰۵ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۴

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین روز سه‌شنبه این تیم دقایقی با بازیکنان پیرامون دیدار با پرسپولیس صحبت کرد.

گفتگوی ویژه مظلومی با بازیکنان برای دیدار با پرسپولیس

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، اولین تمرین استقلال پس از پیروزی مقابل سپاهان اصفهان بعدازظهر امروز در زمین شماره دو آزادی برگزار شد.

* پرویز مظلومی با 15 دقیقه تاخیر در زمین شماره دو آمد که علت آن را جلسه‌اش در باشگاه برای دربی عنوان کرد.

* میلاد فخرالدینی به دلیل گرفتگی از ناحیه عضله پا تمرین نکرد و فقط چند دقیقه‌ای نرم‌دوی کرد.

* علی سامره مهاجم پیشین استقلال در تمرین حاضر شد و دقایقی با مظلومی صحبت کرد.

* حدود 15 تن از هواداران در زمین شماره دو حاضر شدند و ضمن تبریک به بازیکنان به خاطر برد شیرین آنها مقابل سپاهان با بازیکنان عکس یادگاری گرفتند.

* یک گروه فیلمبرداری از سایت فیفا در زمین شماره دو آزادی حضور داشت و در خصوص هیجانات دربی با کاپیتان و سرمربی استقلال صحبت کرد.

* طبق دستور کادر فنی، تمرین استقلال تا روز جمعه پشت درهای بسته انجام خواهد گرفت و تماشاگران حق حضور در تمرین را ندارند.

* میلاد فخرالدینی دقایقی با صالح و مظلومی صحبت کرد و شرایط جسمانی خودش را برای این دو شرح داد.

* قبل از شروع تمرین مجید صالح دقایقی با بازیکنان صحبت کرد و ضمن تشکر از آنها بابت پیروزی مقابل سپاهان، از بازیکنان خواست با توجه به زمان کمی که تا دربی باقی مانده، تمرینات را با جدیت انجام داده و خود را آماده این دیدار حساس کند.

* پس از صحبت‌های صالح بازیکنان حدود 10 دقیقه دور زمین دویدند سپس آنهایی که روز گذشته مقابل سپاهان به طور کامل به میدان رفته بودند، از دیگر بازیکنان جدا شده و پس از انجام ریکاوری، زمین شماره دو را ترک کردند.

* سایر بازیکنان زیر نظر صالح و محمد نوازی به کارهای سرعتی و کششی پرداخته و سپس در آیتم بعدی به مرور کارهای تاکتیکی پرداختند و در بخش پایانی یک فوتبال درون تیمی را برگزار کردند.

* در پایان این تمرین پرویز مظلومی دقایقی با بازیکنان پیرامون دیدار با پرسپولیس گفتگو کرد. این گفتگو دور از چشم خبرنگاران و در گوشه ای از زمین محل تمرین رخ داد.

* تیم فوتبال استقلال تهران عصر روز جمعه در ساعت 15 از هفته یازدهم لیگ برتر به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر