jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۹۸۶۷   ۰۴ آبان ۱۳۹۴  |  ۱۵:۱۴

رئیس فدراسیون سوارکاری ایران گفت: حسین آبادی هنوز استعفانامه ای به من نداده که بخواهم آن را امضا کنم.

بی‌خبری رئیس فدراسیون از استعفای نایب رئیسش!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین و به نقل از سایت ورزش بانوان، مسعود خلیلی؛ رئیس فدراسیون سوارکاری ایران در نشست خبری امروز این فدراسیوت در خصوص استعفای نایب رئیس بانوان این فدراسیون گفت: خانم حسین آبادی مشکلاتی در دانشگاه محل تدریس خود داشت ولی هنوز استعفانامه ای به من نداده که بخواهم آن را امضا کنم ولی اگر هم چنین موضوعی مطرح شود من آن را قبول نمی‌کنم.

این در حالی است که چندی پیش سایت فدراسیون سوارکاری ایران خبری مبنی بر استعفای نایب رئیس بانوان خود را منتشر کرده بود.

حسین آبادی در متنی که در سایت این فدراسیون منتشر کرده بود، دلیل استعفای خود از سمت نایب رئیسی بانوان فدراسیون سوارکاری را مشغله در امور شخصی خود دانسته و بابت کناره گیری از سمتش از مسئولان فدراسیون و جامعه سوارکاری عذرخواهی کرده بود.

حواست کجاست جناب رئیس!

حال که خلیلی خود را به بی خبری زده است این سوال مطرح می شود که جناب رئیس! آیا حال که حدود یک ماه از انتشار این خبر در سایت فدراسیون می گذرد، صحبت کردن در خصوص بی اطلاعی شما از استعفای خانم حسین آبادی غیر قابل باور نیست؟

آیا مشغله کاری شما در فدراسیون سوارکاری در حدی است که نمی توانید حتی سایت این فدراسیون را بررسی کنید تا در صورت مطرح شدن چنین سوالاتی در این نشست اینگونه اظهار بی اطلاعی نکنید؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر