jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۴۹۲۰۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

یک متخصص پوست و مو با تاکید بر این‌که تبلیغات شبکه‌های ماهواره‌ای کاشت مو کذب محض است، گفت: گاهی مواقع فرد سعی می‌کند با بیان تعداد زیادی گرافت، متقاضی را راضی به انجام کاشت مو کند ولی هرگز به این اعداد دل‌خوش نکنید و این مطلب را از مصادیق بارز کلاهبرداری و شیادی در ‌حیطه پزشکی بدانید.

دکتر جاوید‌حسینی در گفت‌وگو با ایسنا افزود:‌ در انتخاب متخصص پوست و مو برای انجام کاشت‌موی طبیعی باید به‌ نکات ویژه‌ای توجه داشت.

به عنوان مثال آیا پزشک شما را در زمینه‌ جنبه‌های زیبایی‌شناسی و نتایج هنرمندانه کاشت‌مو راهنمایی می‌کند یا این‌که فقط به مسائل پزشکی قضیه اشراف دارد، آیا وی برای جلسات احتمالی بعدی کاشت مو با شما صحبت می‌کند و به بیان دیگر نگران وضعیت‌تان در آینده نیز هست و برنامه‌ریزی بلندمدت برای شما می‌کند یا این‌که فقط به این فکر است که برای این جلسه کارتان را انجام دهد، هزینه‌ای دریافت و شما را به حال خود رها کند. همچنین توجه کنید که آیا پزشک فقط به نشان‌دادن عکس‌های قبل و بعد برخی‌ از بیماران خود اقدام می‌کند یا این‌که بیماران خود را به‌ شما معرفی می‌کند تا از نزدیک آنها را ببینید و در‌ مورد کار پزشک با آنها صحبت کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر