جام جم ورزشی: دبیرکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: قرار نیست سرمربی تیم فوتبال صبا به کمیته انضباطی احضار شود و چنین موضوعی مطرح نشده است.
کد خبر: ۸۴۷۷۰۳
قرار نیست دایی به کمیته انضباطی احضار شود

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین و به نقل از فارس ،حسین عبداللهی در خصوص اینکه برانکو اعلام کرده محرومیت سوشا مکانی عمدی بوده است، گفت: قطعا کاری که ما انجام دادیم عمدی بوده است زیرا اگر سهوی بود در آن موقع اشتباهی رخ داده بود. بهتر بود به سرمربی پرسپولیس هم از واژه سهوی استفاده می‌کرد که به معنایی که او مدنظرش بود نزدیک‌تر بود.

وی ادامه داد: ما سوشا مکانی را دعوت کردیم تا در کمیته انضباطی حاضر شود و توضیح دهد که چرا به این اندازه بی‌انضباطی می‌کند هر چند که نیازی به این موضوع نبود اما قصد داشتیم ارشادی رفتار کنیم اما او حاضر نشد. بار اول دلیلش موجه بود اما بار دوم بدون دلیل به کمیته انضباطی نیامد. البته حکمی که ما صادر کردیم به خاطر عدم حضور او نبود و به علت رفتارهایش حداقل جریمه را در نظر گرفتیم.

دبیرکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: شما رفتار مکانی را در دیدار مقابل صبا ببینید. به هر حال ما طبق قانون رفتار می‌کنیم. همه هم دیدند چه اتفاقی افتاد. به علت رفتارهای غیرورزشی او را جریمه کردیم. بهتر است آقای برانکو هم فیلم بازی را مجددا ببیند تا متوجه شود دروازه‌بان تیمش چه رفتارهایی کرده است.

عبداللهی در خصوص اتفاقات دیدار پرسپولیس و صبا خاطرنشان کرد: هنوز پرونده این مسابقه به دست ما نرسیده و اگر ضرورت داشته باشد فیلم مسابقه را بار دیگر خواهیم دید.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود امکان دارد علی دایی به کمیته انضباطی احضار شود، گفت: تاکنون به هیچ عنوان چنین مسئله‌ای مطرح نشده و من از آن اطلاعی ندارم.

دبیرکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اتفاقات و حواشی لیگ دسته اول خاطرنشان کرد: یکسری پرونده‌ها وجود داشته که هنوز به آن رسیدگی نکردیم. متاسفانه با وجود تنبیهاتی که وجود دارد اما می‌بینیم که باز هم شاهد بی‌انضباطی‌هایی هستیم. همین موضوع باعث می‌شود که ما شدیدتر برخورد کنیم.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها