jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۴۶۶۸۸   ۲۵ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

بازی دو تیم پرسپولیس و صبای قم تحت تاثیر درگذشت هادی نوروزی کاپیتان فقید پرسپولیسی ها بود. پس از آن که در شروع بازی همه استادیوم یک دقیقه به احترام نوروزی سکوت کردند.با شروع مسابقه، پرسپولیسی ها خوب کار نمی کردند.

در دقیقه 19 محمد قاضی دروازه پرسپولیسی ها را باز کرد و چند دقیقه بعد، زمانی که دقیقه 24 رسید، توپ را به بیرون زدند تا به یاد هادی نوروزی، وقفه ای در مسابقه ایجاد شود. از این لحظه به بعد، پرسپولیس کمی به خودش آمد.

نیمه اول با همین یک گل به پایان رسید. در نیمه دوم پرسپولیسی ها در دقیقه 85 توسط مهدی طارمی گل مساوی را زدند اما این پایان اتفاقات مسابقه نبود. چند دقیقه بعد نورمحمدی از پرسپولیس و قاسم دهنوی از صبا با هم درگیری لفظی پیدا کردند که داور هر دو آن ها را اخراج کرد. در نهایت مسابقه با همین نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دستمان پر است

دستمان پر است

با توجه به بازدیدی که چند روز گذشته از سوی کمیسیون امنیت ملی و انرژی مجلس از مراکز هسته‌ای کشورمان صورت گرفت باید به این نکته مهم اشاره کنم که اگر اسرائیل یا آمریکا دست به ترور و به شهادت رساندن دانشمندان هسته‌ ای کشورمان می‌زنند، به این معنی است که به دانش هسته‌ای آن هم به شکل تمام و کمال آن دست یافته‌ایم و همین موضوع یعنی منابع انسانی و دانشمندان هسته‌ای کشورمان برگ برنده جمهوری اسلامی هستند.

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

چه پیامی را به غرب می‌فرستیم؟

پس از وقوع حادثه روز یکشنبه ۲۲فروردین در تاسیسات‌ هسته‌ ای نطنز و در شرایطی که افکار عمومی در انتظار اتخاذ موضعگیری محکم و قاطع مسؤولان بود، مشاور رئیس‌جمهور در اظهارنظری در فضای مجازی نوشت: «آیا باید پاسخ قطع برق در نطنز را با قطع مذاکرات در وین داد؟»

دگردیسی زاویه‌ دید

دگردیسی زاویه‌ دید

زاویه دید یک مولف نسبت به موضوعی که می‌خواهد درباره آن در اثرش سخن براند، ای بسا مهم‌ترین شاخصه‌ای است که آثار هنرمندان مختلف را از هم متمایز می‌کند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر