jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۵۵۵۵   ۲۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۱

جام جم ورزشی : تلاش رامبد جوان برای دعوت چهره های مختلف فوتبالی به برنامه خندوانه ادامه دارد.

یک فوتبالی ، رکورددار دعوت به خندوانه!

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، حضور عادل فردوسی پور در برنامه خندوانه دستاورد بزرگی برای رامبد جوان و خندوانه بود اما به هر حال مجری این برنامه شاد و مفرح در دعوت از چهره های فوتبالی ناکام بوده است. مهم ترین چهره فوتبالی که بارها به عادل فردوسی پور پاسخ منفی داد علی دایی بود. رامبد چندین بار از علی دایی دعوت کرد تا در برنامه اش شرکت کند اما آقای گل جهان هر بار پاسخ منفی داد. علی کریمی گزینه دوم بود که او نیز تا امروز نپذیرفت به خندوانه برود.

اما جالب است بدانید چهره فوتبالی که رکورددار دعوت به برنامه خندوانه است کسی نیز جز فیروز کریمی سرمربی طناز فوتبال ایران.

او می گوید عادل بیش از 10 بار با او تماس گرفته اما وی به دلیل مشغله های فراوان تا امروز موفق نشده به برنامه برود. فیروز کریمی می گوید خودش در اسرع وقت با رامبد تماس می گیرد و به خندوانه می رود.

خندوانه با چهره های فوتبالی چگونه خواهد بود؟ قطعا رامبد و هنر اجرایش می تواند برنامه جذابی با حضور یک فوتبالی مثل دایی و یا کریمی شکل بدهد فقط باید دید که او چه زمانی موفق به آوردن این چهره ها به برنامه اش می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر