jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۴۵۱۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۰

خواننده و نوازنده شیرازی گفت: آلبوم «یادی برای امروز» را از آن جهت که بخشی از زندگی هنری‌ام مدیون آن است، از سایر کارهایم بیشتر دوست دارم.

بخشی از زندگی هنری‌ام را مدیون «یادی برای امروز»ام

به گزارش جام جم نوا به نقل از تسنیم، «علی زند وکیلی» خواننده و آهنگساز اهل شیراز در گفت‌وگو با برنامه «دیار آشتی» کاری از گروه ایران و جامعه رادیو ایران گفت: شیراز که شهر فرهنگ و هنر و زادگاه هنرمندان بزرگ است، در اندیشه و بسیاری از کارهایم تأثیراتی زیاد گذاشته، افتخار می‌کنم که زاده استان فارس و شهر شیراز هستم.

وی که خود دارای اخلاقی خوش است، در ادامه افزود: از آنجا که مردم و مخاطبان حامیان واقعی‌مان هستند و با تشویق و لطف و محبت خود، از ما حمایت می‌کنند، لازم است؛ هنرمندان رفتار شایسته و مناسبی با مخاطبان خود داشته باشند.

زند وکیلی که تاکنون پنج آلبوم را راهی بازار موسیقی کرده، در بخش دیگر سخنانش با بیان "هریک از آلبوم‌هایی که تا به حال منتشر کرده‌ام برایم رنگ و بوی خاص و متفاوتی داشته و قابل احترام است" یادآور شد: آلبوم «یادی برای امروز» را از آن جهت که بخشی از زندگی هنری‌ام مدیون آن است، از سایر کارهایم بیشتر دوست دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

آنها که ستم را برنمی‌تابند...

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا ا... عَلَیهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ ینْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلا» در میان مؤمنان، مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند، صادقانه ایستادند. بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. (احزاب/23)

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر