jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۴۵۱۰۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۳:۳۰

خواننده و نوازنده شیرازی گفت: آلبوم «یادی برای امروز» را از آن جهت که بخشی از زندگی هنری‌ام مدیون آن است، از سایر کارهایم بیشتر دوست دارم.

بخشی از زندگی هنری‌ام را مدیون «یادی برای امروز»ام

به گزارش جام جم نوا به نقل از تسنیم، «علی زند وکیلی» خواننده و آهنگساز اهل شیراز در گفت‌وگو با برنامه «دیار آشتی» کاری از گروه ایران و جامعه رادیو ایران گفت: شیراز که شهر فرهنگ و هنر و زادگاه هنرمندان بزرگ است، در اندیشه و بسیاری از کارهایم تأثیراتی زیاد گذاشته، افتخار می‌کنم که زاده استان فارس و شهر شیراز هستم.

وی که خود دارای اخلاقی خوش است، در ادامه افزود: از آنجا که مردم و مخاطبان حامیان واقعی‌مان هستند و با تشویق و لطف و محبت خود، از ما حمایت می‌کنند، لازم است؛ هنرمندان رفتار شایسته و مناسبی با مخاطبان خود داشته باشند.

زند وکیلی که تاکنون پنج آلبوم را راهی بازار موسیقی کرده، در بخش دیگر سخنانش با بیان "هریک از آلبوم‌هایی که تا به حال منتشر کرده‌ام برایم رنگ و بوی خاص و متفاوتی داشته و قابل احترام است" یادآور شد: آلبوم «یادی برای امروز» را از آن جهت که بخشی از زندگی هنری‌ام مدیون آن است، از سایر کارهایم بیشتر دوست دارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر