jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۴۴۷۵۵   ۱۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۰

عاشقانه‌های مثبت و منفی به یک اندازه در «چمدون تو» سهیم است.

«چمدون تو» پر از عاشقانه‌های مثبت و منفی است

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی یغمایی در خصوص آلبوم جدیدش گفت: آلبوم جدیدم «چمدون تو» نام دارد و فضایی عاشقانه در آن موج می‌زند، البته عاشقانه‌های مثبت و منفی هر دو به یک اندازه در «چمدون تو» سهیم است.

وی ادامه داد: درست است که فضای شاد در ترانه‌ها اهمیت دارد اما غم هم روی دیگر عشق است و نمی‌توان سرخوشانه از عشق گفت و حزن و اندوه آن را در نظر نگرفت.

وی افزود: تصمیم به انتشار آلبوم در اواخر شهریور ماه و برگزاری کنسرت را در مهر ماه داشتیم اما به دلیل برخی قوانین و طی شدن مراحل صدور مجوز که به همه آن‌ها احترام می‌گذاریم، این امر میسر نشد.

در نهایت یغمایی افرادی که در این آلبوم همراه کرده‌اند را معرفی و اظهار کرد: امین‌ مینا، علیرضا خزایی‌منش، وحید پویان، حسام ناصری، حامد صوفی، بابک بابایی، حمید خلف، حنا باقرزاده و پویا صوفی‌پور از جمله کسانی بودند که در آلبوم «چمدون تو» با من همکاری داشته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

رشته ‌کوه‌هایی به نام پدر

از یک سنی به بعد، دیگر شخص و انسان نیستند. تبدیل می‌شوند به یک مفهوم. یک مکتب، یک تفکر. بعضی وقت‌ها با یک من عسل نمی‌شود خوردشان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر