jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۴۴۳۹۳   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۶:۵۰

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: براساس تحلیل آخرین داده های هواشناسی، سامانه بارشی که از چند روز قبل وارد کشور و موجب بارش باران شدید در سواحل شمالی کشور شده همچنان طی روز جاری در شمال کشور فعال خواهد بود.

بارش ها در شمال کشور همچنان ادامه می یابد

به گزارش ایرنا، هرچند که احتمال کاهش بارش در برخی از مناطق شمالی کشور وجود دارد، اما روز یکشنبه بارش های باران در استان های گیلان و مازندران ادامه می یابد و در استان های گلستان و خراسان شمالی بارش ها بصورت پراکنده خواهد و بتدریج شاهد خروج این سامانه از شمال شرق کشور خواهیم بود.

براساس این گزارش، با خروج این سامانه از شرق کشور از روز دوشنبه هفته جاری شاهد جوی نسبتا آرام در غالب مناطق کشور خواهیم بود و طی سه روز آینده خلیج فارس نیز مواجی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

دفاع از محیط‌ زیست با تفنگ پلاستیکی!

«سلاح محیط‌ بانان پلاستیکی است و آنها نمی‌توانند در برابر شکارچیان متخلف از آن استفاده کنند.» روایت‌هایی که در ادامه می‌آید این حقیقت تلخ را بیشتر آشکار می‌کند.

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

حمایت از خانواده، کلید بحران سالمندی

بدیهی است مساله جمعیت، پیش نیاز اساسی پیشرفت همه کشورهاست. در واقع هیچ اتفاقی، از پیشرفت‌های فناوری تا رشد علمی و صنعتی، بدون در نظر گرفتن نیروی انسانی ممکن نخواهد بود.

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

شرایط ازدواج استان به استان متفاوت است

مقایسه اجمالی آمار ازدواج در سال‌های اخیر و اوایل دهه90، به‌وضوح نشان می‌دهد آمار ازدواج به طور کلی پایین آمده است اما این‌که میان همین آمار، باز هم برخی از استان‌ها وضعیت بهتر و بعضی دیگر در وضعیت اصطلاحا قرمز قرار دارند، طبیعتا نشات‌گرفته از شرایط اقتصادی و فرهنگی متفاوت در هرکدام از آنهاست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها