jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۸۴۴۳۲۶   ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۴:۰۷

جام جم ورزشی: کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت که پس از برگزاری مراسم چهلم هادی نوروزی، به یاد این بازیکن یک بازی بزرگ و باشکوه برگزار خواهد شد.

عابدزاده: بازی باشکوهی برای هادی برگزار می‌کنیم

احمدرضا عابدزاده عنوان کرد: با وجود سپری شدن چند روز از درگذشت هادی نوروزی، هنوز جامعه ورزش داغدار و عزادار است و همه افراد شرایط روحی بدی دارند. در این مدت پیشکسوتان ورزش، هواداران و رسانه‌ها کنار خانواده نوروزی بودند و تلاش کردند تسلی خاطر خانواده این بازیکن فقید باشند اما باید قبول کرد که جای خالی هادی به راحتی پر نخواهد شد.
به گزارش تسنیم ، وی ادامه داد: نوروزی جزو بازیکنان محجوب و بااخلاق فوتبال ایران بود و امیدوارم جامعه فوتبال یاد و خاطره او را همواره زنده نگه دارند.
عابدزاده درباره اینکه اعلام شده تیم «یاران هادی» روز دوشنبه هفته جاری به یاد مهاجم فقید پرسپولیس به میدان خواهد رفت، اظهار داشت: با من هیچ‌گونه هماهنگی انجام نشده و تا جایی که می‌دانم، با کریمی و پروین هم هماهنگ نشده است. بهتر است قبل از اینکه بخواهند کاری انجام دهند با ما هماهنگ کنند و ما را در جریان بگذارند.
دروازه‌بان پیشین پرسپولیس گفت: در صحبتی که با پروین و کریمی داشتم، قرار شد پس از مراسم چهلم هادی نوروزی، یک بازی بزرگ و باشکوه انجام دهیم و به بهترین شکل ممکن یاد نوروزی را زنده نگه داریم. مقدمات این کار انجام شده و در نظر داریم در این بازی از بزرگان فوتبال ایران دعوت به عمل آوریم تا مراسمی در شأن هادی برگزار شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر