jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۴۴۱۹۵ ۱۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۰

جام جم ورزشی: تیم ملی فوتبال اسپانیا با برتری پر گل مقابل تیم ملی فوتبال لوکزامبورگ به مرحله نهایی جام ملت های اروپا صعود کرد.

صعود اسپانیا به یورو 2016+تصاویر

به گزارش گروه ورزشی جام جم آنلاین ، اسپانیایی ها برای قطعی کردن صعودشان به عنوان تیم اول این گروه، به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتند و در نهایت توانستند در این دیدار خانگی، جشن صعود بگیرند.
بازی با حملات لا روخا دنبال شد و سانتی کازورلا در دقیقه 23، تیر دروازه حریف را به لرزه درآورد. خود کازورلا بود که سرانجام در دقیقه 43، گل اول اسپانیا را به ثمر رساند.


نیمه دوم هم با برتری اسپانیا دنبال شد و بعد از اینکه بازیکنان این تیم چند موقعیت را از دست دادند، پاکو آلکاسر در دقیقه 67 گل دوم را به ثمر رساند. همکاری خوب آلکاسر و فابرگاس، در نهایت با ضربه این بازیکن به گل دوم تبدیل شد.

اسپانیایی ها به حملات شان ادامه دادند و در دقیقه 80، آلکاسر بار دیگر گلزنی کرد. این بار یوردی آلبا بود که خطر اول را روی دروازه حریف ایجاد کرد و در نهایت آلکاسر ضربه برگشتی را به گل سوم تیمش تبدیل کرد.
بعد از این گل هم حملات میزبان فروکش نکرد و در دقیقه 85، کازورلا گل چهارم را زد. پاس نولیتو، کازورلا را پشت محوطه جریمه صاحب موقعیت شوتزنی کرد و او با ضربه ای دقیق، حساب کار را 4-0 کرد.؛ نتیجه ای که تا پایان پا برجا ماند و اسپانیا راهی یورو شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر