پرسپولیس می‌تواند حال و هوای هوادارانش را عوض کند

نوه امام (ره) درمنزل مرحوم هادی نوروزی

نوه امام خمینی (ره) گفت: اگر فشارها برداشته نشود ممکن است سایر بازیکنان هم به مشکل بخورند اما پرسپولیس تیم خوبی است و به امید خدا روند نتایج تغییر می‌کند.
کد خبر: ۸۴۳۱۵۳
نوه امام (ره) درمنزل مرحوم هادی نوروزی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اشراقی گفت: پنجشنبه همراه سید حسن آقا بودیم که این خبر را شنیدیم و به شدت ناراحت شدیم. به همین دلیل وظیفه خودم دیدم که برای عرض تسلیت به خانواده کاپیتان با اخلاق پرسپولیس، در منزلش حضور پیدا کنم.

وی افزود: پرسپولیس تیم پرطرفداری است و نتیجه گرفتن تیم، فشار زیادی روی بازیکنان می‌آورد که به طور قطع این فشار برای کاپیتان تیم مضاعف است البته نباید نادیده گرفت که پرسپولیس در این فصل هیچگاه تیم ضعیفی نبوده و بازی‌های ضعیفی انجام نداده است.

اشراقی تصریح کرد: پرسپولیس تیم خیلی خوبی نشان داد و فوتبال خوبی ارائه کرد. من شکی ندارم در ادامه بازی‌ها روند تیمی تغییر کرده و نتایج خوبی کسب خواهد شد البته هواداران پرسپولیس باید به هوش باشند که بچه‌های تیم زحمت خود را می‌کشند حالا اگر گاهی نتیجه حاصل نمی‌شود، از قوائد فوتبال است.

نوه امام (ره) خاطرنشان کرد: گاهی شما بهتر هستید اما توپ داخل دروازه نمی‌رود. اگر پرسپولیس بد بازی می‌کرد ناراحت و نگران می‌شدیم ولی پرسپولیس خوب بازی می‌کند و این باعث می‌شود کاملا به آینده امیدوار باشیم.

وی افزود: اگر این فشارها برداشته نشود ممکن است مشکلاتی نظیر آنچه برای هادی نوروزی پیش آمد برای سایر بازیکنان نیز روی دهد. هواداران باید مراقب این مساله باشند و به امید خدا با توانی که در تیم دیده می‌شود، پرسپولیس هوادارانش را خوشحال خواهد کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها