jamejamonline
فرهنگی موسیقی کد خبر: ۸۴۲۶۹۴   ۱۳ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۷:۳۴

گروه «پالت» بعد از انتشار کلیپ «سال تا سال» در سال گذشته، در تازه‌ترین فعالیت خود ویدئو کلیپ جدیدی را با عنوان «اینجا شهر من نیست» ارائه کرده است.

«پالت» با «اینجا شهر من نیست» به استقبال صلح رفت

به گزارش فارس، این ویدئو بر اساس قطعه‌ای دو زبانه از آلبوم «شهر من بخند» با عنوان «اینجا شهر من نیست» با سه زیرنویس فارسی، انگلیسی و آلمانی تهیه شده که «گیزبرت کنیپهاوزن» نوازنده و خواننده آلمانی زبان هم در قسمت‌هایی از این قطعه «پالت» را همراهی کرده است.

« پالت » معتقد است هنر بهترین ابزار برای بازگرداندن آرامش به جهانی ا‌ست که اکنون در جای جای آن آتش جنگ شعله‌ور است؛ برای همین در این ویدئو کلیپ به مضمون صلح، مصائب جنگ و ویرانی شهرها پرداخته شده است.

امید نعمتی خواننده گروه می‌گوید: «این موسیقی به آنهایی تقدیم شده که فجایع و مصیبت‌ها آنقدر شهرشان را تغییر داده که گویی شهر دیگر مال آنها نیست.»

پیش‌تر این اثر به کارگردانی سیاوش نقشبندی، درجشنوارهٔ «موزیک ویدئو ققنوس» به عنوان بهترین ویدئو کلیپ سال با موضوع صلح جهانی، انتخاب شده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تازه اول کار است

تازه اول کار است

دوستی صاحب‌نظر را جایی دعوت کرده بودند برای جلسه بارش افکار طرح و ایده برای سالگرد شهادت عزیز دل‌مان حاج قاسم سلیمانی.

عباس‌ آقا باشیم

عباس‌ آقا باشیم

سال‌ها پیش توی یک مدرسه تئاتر به کار مشغول بودم. ساختمانی با موقعیت اداری را دوستی اجاره کرده‌بود که چند کلاس داشت و یک پلاتوی نسبتا بزرگ برای تمرین‌ها و کلاس‌های عملی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

آشنایی با ضرب المثل ها

حکایتی از کلیله و دمنه

پیشخوان بیشتر