قاتل گوش‌بر که دو مرد و یک زن را در جنایت‌های جداگانه به قتل رسانده بود صحنه قتل‌ها را بازسازی کرد تا به‌زودی در دادگاه محاکمه شود.
کد خبر: ۸۴۲۰۶۲
پرونده قاتل گوش‌بر در یک قدمی کیفرخواست

به گزارش جام‌جم، در این پرونده مجید 25 ساله چهارم مرداد سال گذشته راننده آژانسی را به خاطر اختلافات مالی به قتل رساند. با دستگیری مرد جوان در اواخر آذر سال گذشته او به قتل مرد میانسال اعتراف کرد و گفت: به مقتول بدهکار بودم و چون توان پرداخت پولش را نداشتم، او را با نقشه‌ای از آژانس بیرون آورده و کشتم.

مجید در ادامه به قتل دختر جوانی به نام معصومه اعتراف کرد و گفت: چند ماه بود با دختر جوان دوست بودم، اما همسرم از ماجرا باخبر شد و با قهر از خانه‌ام رفت. با معصومه قرار گذاشتم و پس از قتلش با بریدن گوش‌هایش، آن را برای همسرم آوردم تا باور کند رابطه‌ام را تمام کرده‌ام.

در ادامه تحقیقات با همکاری همسر قاتل راز سومین قتل هم فاش شد. همسر مجید در بازجویی‌ها ادعا کرد چند روز قبل او با لوازم داخل خودرو و یک تلفن همراه به خانه آمد و ادعا کرد وسایل متعلق به دوستش است. دو روز بعد با بررسی عکس‌های داخل گوشی متوجه شدم گوشی متعلق به یکی از اهالی محل است که چند روز قبل کشته شد.

حالا احتمال می‌دهم همسرم او را کشته باشد. با به دست آمدن این سرنخ متهم 25 ساله به قتل دوستش امیر به خاطر اختلافات قبلی اعتراف کرد. با گذشت 14 ماه از وقوع قتل متهم صحنه جنایت را بازسازی کرد. او دیروز به دادسرا منتقل شد و به تشریح سه جنایت خود پرداخت.

با اعتراف مجید با دستور احمد بستان‌زاده، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی تحقیقات بیشتر از قاتل گوش‌بر در دستور کار قرار گرفت.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها