jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۸۴۱۸۴۳   ۱۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۶:۵۳

همزمان با آغاز هفته ناجا انجام می شود

ارائه 3 نوع خدمات وظیفه عمومی به صورت اینترنتی

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارائه سه خدمت «تمدید و تعجیل موعد اعزام»، «درخواست صدور المثنی کارت معافیت و پایان خدمت» و «درخواست خروج از کشور» به صورت اینترنتی همزمان با آغاز هفته ناجا خبر داد.

ارائه 3 نوع خدمات وظیفه عمومی به صورت اینترنتی

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار سید حمید صدرالسادات گفت: جوانان به عنوان سرمایه های اجتماعی کشور در مقطعی از دوران جوانی با تخصص های مختلف علمی و تجربی در اختیار نیروهای مسلح قرار گرفته و برای توسعه اهداف ملی و امنیتی کشور نقش موثری دارند.

وی افزود: نقش و جایگاه سربازان در انسجام اجتماعی و هویت بخشی ملی، توسعه قانون مداری،نظم و انضباط اجتماعی و مشارکت در گسترش امنیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

سردار صدرالسادات با بیان اینکه سازمان وظیفه عمومی ناجا در هفته ناجا برنامه های مختلفی تدارک دیده است گفت: آگاه سازی و اطلاع رسانی به مشمولان و خانواده های آنها پیرامون قوانین و مقررات و نحوه ارائه خدمات سازمان به روش های مختلف انجام می شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا از ارائه سه خدمت «تمدید و تعجیل موعد اعزام»، «درخواست صدور المثنی کارت معافیت و پایان خدمت» و همچنین «درخواست خروج از کشور» به صورت اینترنتی همزمان با آغاز هفته ناجا خبر داد و افزود: متقاضیان این خدمات می توانند با داشتن کد ملی و کد سخا به پایگاه اینترنتی vazifeh.police.ir مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت کنند.

وی اظهار داشت: در پایگاه اطلاع رسانی سازمان در سایت پلیس بخشی با عنوان مشاوره غیرحضوری برای ثبت پرسش متقاضیان و پاسخ به آنان در نظر گرفته شده است.

سردار صدرالسادات از بهره برداری رسمی از بخش استانی سامانه تلفن گویا 096480 در هفته ناجا خبر داد و گفت: این سامانه به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به پرسش‌های متقاضیان بوده و در ساعات اداری نیز نسبت به ارائه راهنمایی تخصصی از طریق کاربران مربوطه اقدام می‌ کند.

وی یادآور شد: آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی به مشمولان و خانواده آنان درباره قوانین، مقررات و ضوابط خدمت عمومی از طریق سامانه تلفن گویا امکان پذیر است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به برگزاری ملاقات عمومی و ارائه خدمات ویژه به مشمولان در طول هفته ناجا در سراسر کشور گفت: در این رابطه مسئولان سازمان ضمن حضور در برنامه ملاقات مردمی در مرکز نظارت همگانی(197) و همچنین پاسخگویی روزانه به مراجعه کنندگان نسبت به انجام ملاقات مردمی و پاسخگویی به مشمولان در طول این هفته اقدام می‌کنند.

سردار صدرالسادات تصریح کرد: مطابق روال سال‌های گذشته، با هماهنگی‌های به عمل آمده ، این سازمان در طول هفته ناجا کارشناسان مجرب خود را به بعضی از دبیرستان‌ها و دانشگاه های شهر تهران و نیز سایر شهرستان ها برای آگاه‌سازی مخاطبان از قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی اعزام می‌ کند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در هفته ناجا از برگزیدگان کنگره مجازی سرباز در قاب هنر نیز تقدیر می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر