jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۴۱۶۶۶   ۱۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۵۲

جام جم ورزشی: سران باشگاه الهلال عربستان به ارسال نامه‌ای به کنفدارسیون فوتبال آسیا خواستند که از انتخاب داور ایرانی برای دیدار این تیم برابر الأهلی صرف نظر کند. AFC علیرضا فغانی را به عنوان داور این دیدار حساس انتخاب کرده است.

نامه‌نگاری سعودی‌ها با AFC در مخالفت با فغانی

کنفدراسیون فوتبال آسیا علیرضا فغانی داور بین‌المللی ایرانی را به عنوان قاضی دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم الهلال عربستان و الأهلی امارات انتخاب کرده است.

به گزارش ایسنا ، به نظر می رسد که سران باشگاه الهلال از انتخاب این داور شایسته ایرانی ناراحت هستند. بسیاری از سایت‌های عربی نوشتند که سران این باشگاه سعودی با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواسته‌اند که از داور ایرانی برای این دیدار حساس استفاده نکند.

دیدار رفت دو تیم الهلال عربستان و الأهلی امارات که در عربستان برگزار شد با تساوی یک بر یک به پایان رسید. الأهلی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف نفت تهران رفت و موفق شد که در دو دیدار رفت و برگشت برابر این تیم به پیروزی برسد. الهلال عربستان هم در مرحله قبل با شکست دادن لخویا به نیمه نهایی راه یافت.

نکته جالب این که سران باشگاه الهلال درحالی به انتخاب علیرضا فغانی اعتراض دارند که داور دیدار رفت برابر الأهلی یک پنالتی بسیار مشکوک برای آنها گرفت که بازتاب زیادی در رسانه‌های عربی داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها