jamejamnashriyat
کد خبر: ۸۴۱۱۹۹   ۰۹ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از تعیین تکلیف متقاضیان وام ازدواج سال‌های 92 و 93 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، سیدعلی اصغر میرمحمد صادقی به جلسات بانک مرکزی با اعضای هیات‌مدیره بانک‌ها به‌منظور تعیین تکلیف وام ازدواج اشاره کرد و افزود:‌ متقاضیان وام ازدواج که سال 92 ثبت نام کرده‌اند تا 10 مهر امسال و متقاضیان وام ازدواج که سال 93 ثبت‌نام کرده‌اند تا پایان آذر امسال تسهیلات ازدواج می‌گیرند.

وی با اشاره به این که تا آذر امسال دیگر نباید متقاضی وام ازدواج قبل از سال 94 در سامانه باقی مانده باشد، تصریح کرد: اگر متقاضی اعتراض دارد که تسهیلات خود را دریافت نکرده به شرط این که به شعب بانک‌های منتخب مراجعه کرده و مدارک او نیز کامل باشد، می‌تواند درخواست خود را برای بررسی به بخش اعتباری یا نظارت بانک مرکزی ارسال کند.

وی به مزدوجین و متقاضیان ثبت نامی وام قرض‌الحسنه سال 1393 نوید داد به شرط مراجعه به شعب منتخب بانک‌ها و تکمیل مدارک خود، تا پایان آذر امسال تسهیلات وام ازدواج را دریافت می‌کنند.

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی تاکید کرد: متقاضیان باید توجه داشته باشند ظرف ده تا 12 روز برای تکمیل پرونده به شعبه بانکی که در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند، مراجعه کنند و در صورتی که طی دو ماه اقدامی از سوی متقاضی صورت نگیرد نام او خود به خود از سامانه ازدواج حذف می‌شود و دیگر حق هیچ‌گونه شکایت یا درخواست ثبت مجدد نیز وجود ندارد. میرمحمد صادقی گفت: از اول فروردین تا 6 مهر سال 94 از طریق سامانه وام ازدواج و بانک‌ها به بیش از 352 هزار نفر تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج پرداخت شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

شنبه ساعت 4 اتفاق افتاد

ساعت چهار بار نواخت.../به مادرم گفتم: «دیگر تمام شد»/گفتم: «همیشه پیش از آن‌که فکر کنی اتفاق می‌افتد/باید برای روزنامه تسلیتی بفرستیم...»

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

محتوای موفق را در اوج تمام کنیم

موفق‌ترین محتواها را باید در اوج تمام کرد و نباید این‌طور باشد که آن‌قدر یک برنامه را ادامه دهند که بیننده یا شنونده، زده شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر