jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۴۰۹۳۰   ۰۸ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۳۸

جام جم ورزشی: از ملی پوشان فوتسال بانوان ایران تجلیل شد.

تجلیل وزیر ورزش از ملی‌پوشان فوتسال بانوان

به گزارش جام جم ورزشی ، مراسم قدردانی وزیر ورزش و جوانان از افتخار آفرینان تیم ملی فوتسال بانوان ایران عصر امروز (چهارشنبه) در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

در این مراسم علاوه بر محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان، نصرالله سجادی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی، بهرام افشارزاده معاون وزیر ورزش و جوانان، علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال، علیرضا اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال، الهه عرب عامری نایب رییس بانوان فدراسیون فوتبال، مناف هاشمی معاون وزیر ورزش و جوانان، رباب شهریان معاون ورزش بانوان، سیدرضا افتخاری رییس کمیته فوتسال فدراسیون و ملی پوشان و کادر فنی تیم ملی فوتسال بانوان ایران حضور داشتند.

تیم ملی فوتسال بانوان ایران موفق به کسب مقام قهرمانی در آسیا شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها