jamejamonline
ورزشی بانوان کد خبر: ۸۴۰۰۷۰   ۰۶ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۰۸

جام جم ورزشی: فرزانه توسلی دروازه بان تیم ملی بانوان نقش پررنگی در قهرمانی این تیم در آسیا داشت.

فرزانه توسلی: عابدزاده وار شوت ها را گرفتم

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از خبرورزشی ، او به ویژه در بازی فینال توپ هایی گرفت که ژاپنی ها را عاصی کرده بود. توسلی در این باره می گوید: «ما برای قهرمانی به مسابقات رفته بودیم و این برد را به همه تبریک می گویم.» او درباره درخشش خود با خنده می گوید: «به قول یکی از دوستان عابدزاده وار توپ ها را گرفتم!» توسلی اضافه می کند: «من در بچگی بازی های آقای عابدزاده را می دیدم و جزو طرفداران سرسختش بودم.»
فضای مجازی در چند وقت گذشته پر شده از جوک هایی که برای خانم ها می سازند، جوک هایی که شاید به نظر برای سرگرمی باشد اما تبعات منفی زیادی دارد. فرزانه توسلی می گوید درخشش آنها و همینطور انتشار ویدئوهای بازی شان باعث شد تا خیلی از آقایان بفهمند باید از خانم های ایرانی تعریف کنند. او می گوید: «من هم دیدم چقدر جوک برای خانم ها ساخته اند. خوشحالم با پخش ویدئوی بازی های ما خیلی از نظرات عوض شد. بعضی ها تا وقتی ما را ندیده بودند، مسخره می کردند ولی وقتی قهرمان شدیم نظرشان عوض شد. امیدوارم دوباره بازی های ما را ببینند. حتی روزی اتفاق بیفتد که آقایان به ورزشگاه بیایند و تماشاگر بازی هایمان باشند چون حجاب کامل داریم. خوشحالم نگرش بعضی ها را عوض کرده ایم.»
توسلی در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی برای حضور در خارج از ایران نداشتید، می گوید: «نه پیشنهادی نبود چون می دانید که با این حجاب نمی توان در خارج از ایران بازی کرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها