jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۸۹۲۲   ۰۳ مهر ۱۳۹۴  |  ۱۵:۴۳

جام جم ورزشی: سرمربیان چلسی و بایرن مونیخ به عنوان گزینه های مربی گری تیم ملی فوتبال انگلستان معرفی می شوند.

گواردیولا و مورینیو، گزینه های مربی گری در تیم ملی فوتبال انگلیس

به گزارش جام جم ورزشی ،سرمربی بایرن مونیخ ممکن است پس از پایان یورو 2016 هدایت سه شیر را بر عهده بگیرد.انگلیس به عنوان اولین تیم توانست صعودش را به یورو 2016 قطعی کند. آنها تاکنون تمامی دیدارهای خودشان را در انتخابی یورو با برد پشت سر گذاشتند و باید دید این تیم در رقابت‌هایی که تابستان سال آینده میلادی در کشور فرانسه برگزار خواهد شد، چه نتایجی را کسب خواهد کرد.

اکنون پپ گواردیولا سرمربی موفق بایرن مونیخ به عنوان گزینه اصلی جانشینی روی هاجسون در این تیم معرفی می شود. البته مسئولان بایرن مونیخ هنوز از رفتن مربی خود ناامید نشدند و همانطور که کارل هاینتس رومنیگه گفته است، این باشگاه تلاش خود را خواهد کرد تا در ماه‌های باقی‌مانده، نسبت به تمدید قرارداد با مربی خود اقدام کند.

از سوی دیگر خوزه مورینیو سرمربی پرتغالی چلسی دیگر گزینه مربی گری تیم ملی فوتبال انگلیس معرفی می شود. مورینیو مدتی پیش تاکید کرده بود که مربی ای برای هدایت تیم های ملی نیست و حالا باید دید در مقابل پیشنهاد مربی گری در تیم ملی انگلستان چه واکنشی از خود نشان خواهد داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها