jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۸۶۶۸   ۰۱ مهر ۱۳۹۴  |  ۰۸:۲۹

جام جم ورزشی: آتلتیکومادرید و اسپانیول دیشب در هفته پنجم لالیگا مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

پیروزی آتلتیکو و اسپانیول در لیگا +تصاویر

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته پنجم لیگای اسپانیا با برگزاری دو دیدار آغاز شد که در آن آتلتکومادرید در خانه و در ورزشگاه ویسنته کالدرون موفق شد با دو گل برابر ختافه صاحب برتری شود. در این دیدار آنتوان گریزمان که این فصل بار گلزنی تیمش را به دوش کشیده و از آماده ترین بازیکنان اسپانیا است هر دو گل تیمش را به ثمر رساند تا نشان دهد.

در دیگر دیدار اسپانیول با یک گل والنسیا را شکست داد.

در این هفته بارسلونا در خانه سلتاویگو به میدان می رود که فصل قبل شکست خورد. این دیدار تقابل انریکه با تیم سابق خود است که هدایت آن را بر عهده داشت.

رئال مادرید نیز در سان مامس به دیدار اتلتیک بیلبائومب رود. رئالی ها در این دیدار راموس را در اختیار ندارند. رونالدو در صورتی که دو گل در این دیدار به ثمر برساند برترین گلزن تاریخ این تیم می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها