jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۷۴۶۲   ۲۹ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۴

جام جم ورزشی: اهدای سس به داوران لیگ برتر فوتبال جنجال زیادی به پا کرده است.

جنجال اهدای «سس» به داوران تمامی ندارد!

به گزارش جام جم ورزشی ، اخیرا در حرکتی عجیب و بی سابقه به داوران فوتبال ایران سس اهدا شده است، موضوعی که انتقادات بسیار زیادی را برانگیخته و باعث واکنش های شدید و متفاوتی شده است.

نادر جعفری کارشناس داوری هم در گفت و گو با ایسنا این حرکت را توهین به جامعه داوری در ایران دانسته است.

وی می گوید: جامعه داوری از این کار آزرده‌خاطر شده است. از نصرالله سجادی معاون قهرمانی وزیر ورزش و علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال تقاضا دارم که به این موضوع زننده ورود کنند چرا که زیبنده داوری ما نیست.

وی درباره اینکه چقدر به جایگاه داوری در ایران توجه شده است، گفت: دادن سُس به داوران، جایگاه آنان را نشان می‌دهد. با این کار معلوم شد که چه نگاهی به داوری دارند. باید به زحمات آنان هم توجه کنیم. در حال حاضر نگاه خوبی به داوری وجود ندارد.

جنجال «سسی» در فوتبال ایران تمامی ندارد. باید منتظر واکنش های بعدی جامعه داوری به این اتفاق باشیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها