Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
سیاسی برنامه هسته ای کد خبر: ۸۳۶۷۶۴ ۲۷ شهريور ۱۳۹۴  |  ۱۳:۴۱

یک مقام وزارت خزانه داری آمریکا گفت هر بانک ایرانی ای که بر اساس توافق هسته ای از فهرست تحریم ها خارجی می شود در صورت اثبات همکاری اش با حزب الله لبنان مجددا در فهرست تحریم ها قرار خواهد گرفت.

بانک‌های ایرانی را دوباره تحریم می‌کنیم

به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، یک مقام وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد، هر بانک ایرانی ای که بر اساس توافق هسته ای منعقده در ماه جولای از فهرست تحریم ها خارجی می شود در صورت اثبات همکاری اش با حزب الله لبنان یا نیروی قدس سپاه مجددا در فهرست تحریم ها قرار خواهد گرفت.

آدام سزوبین، یکی از مقامات وزارت خزانه داری آمریکا این اظهارات را در جلسه استماع کمیته بانکی سنای آمریکا بیان کرد. وی برای تایید انتصابش به عنوان معاون تروریزم و اطلاعات مالی خزانه داری آمریکا در این جلسه شرکت کرده بود.

سزوبین در این جلسه افزود: «ما باید ببینیم که آنها چگونه رفتار خواهند کرد، اما انتخاب با خود آنها خواهد بود.»

لغو تحریم ها و برگشت پذیر نبودن آن یکی از موارد مهمی است که ایران بر روی آن تاکید دارد و بازگشت هر تحریم لغو شده به بهانه دیگری مثل تروریسم به منزله لغو توافق هسته ای است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر