jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۸۳۴۹۱۶ ۲۲ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

ساماندهی خیابان انقلاب رو به پایان است اما هنوز خبری از نماد این میدان نیست.

به گزارش مهر، خیابان انقلاب این روزها تغییر چهره داده است. دیگر از تبلیغات بزرگ و نماهای چرک گرفته خبری نیست. اما هنوز هم تکلیف نماد این میدان مشخص نیست و با وجود آن که وعده داده شد ایستگاه‌های اتوبوس میدان هم ساماندهی می‌شود اما وضعیت ترافیکی میدان مثل سابق است.

پیش از این روابط عمومی سازمان زیباسازی تصویری از نماد میدان انقلاب را برای رسانه‌ها ارسال کرد که طرحی ترکیبی ازبرخی از طرح‌های برگزیده توسط هیات داوران بود.این طرح مورد انتقاد هیات داوران قرار گرفت زیرا معتقد بودند باید این طرح جدید در هیات داوری بررسی شود و طرح نهایی منتخب هیات داوران نیست.

مهدی حجت یکی از اعضای هیات داوران درباره سرنوشت این نماد گفت: در یکی دو سال اخیر درباره سرنوشت نماد میدان انقلاب تلاش‌های جدی تری می‌شود و طرح‌های ارسال شده مرتب مورد بازنگری قرار می‌گیرند. شاید تا ۷یا ۸ ماه وحتی تا یک سال آینده بتوان درباره نماد این میدان به نتیجه نهایی رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر