jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۸۳۳۱۸۲   ۱۶ شهريور ۱۳۹۴  |  ۰۹:۳۶

جام جم ورزشی: پرونده دوپینگ بازیکنی که در ترکیب تیم ملی فوتبال عراق مقابل ایران در جام ملت ها بازی کرد باز هم به جریان افتاد.

باز هم جنجال ناتمام دوپینگ عبدالزهرا!

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال ایران که سال گذشته مقابل عراق در جام ملت های آسیا مغلوب شد بلافاصله نسبت به دوپینگ بازیکن این تیم به ای اف سی شکایت کرد.

به فاصله هشت ماه از آن بازی جنجالی بنابر اخبار رسیده ای اف سی از ایران درخواست کرده مدارک مربوط به عبدالزهرا در زمان مصرف نیروزا در زمان حضور در تراکتورسازی را دوباره برای این مرجع رسیدگی در فوتبال آسیا ارسال کنند تا در حال حاضر درباره حکم این بازیکن تصمیم بگیرند.

عبدالزهرا در حال حاضر با تیم ملی فوتبال عراق در ایران به سر می برد، عراق بازی های خود را در مرحله اول مقدماتی جام جهانی 2018 در ایران انجام می دهد. عبدالزهرا از خریدهای فصل گذشته تراکتورسازی است که به طور ناگهانی در اوایل فصل از این باشگاه جدا شد اما بعدها مشخص شد علت ترک ایران از سوی وی استفاده از موادنیروز بوده است.

نکته عجیب این بود که عبدالزهرا بعد از ترک ایران به فوتبال خود ادامه داد و این به عنوان یک ابهام همیشگی باقی خواهد ماند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر