jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۸۳۲۵۶۱   ۱۴ شهريور ۱۳۹۴  |  ۲۲:۰۱

جام جم ورزشی: سنگربان افسانه ای اسپانیایی ها امشب یک رکورد جدید می زند.

رکورد 100 برای دروازه بان اسطوره ای

به گزارش جام جم ورزشی ، تیم ملی فوتبال اسپانیا امشب از ساعت 23:15 به وقت تهران در مرحله مقدماتی یورو 2016 به مصاف تیم ملی فوتبال اسلواکی می رود. در این دیدار اگر ایکر کاسیاس اسطوره فوتبال اسپانیا به میدان برود وارد باشگاه 100 تایی های فیفا خواهد داشت. او پیش از این 99 مرتبه بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتبال اسپانیا را به بازو بسته و اکنون در آستانه صدمین بازی ملی خود قرار دارد.

اولین باری که کاسیاس بازوبند لاروخا را به بازو بست، سال 2004 مقابل اسکاتلند بود. آن دیدار به خاطر توفان در دقیقه 59 و قطع برق ورزشگاه متوقف شد.کاسیاس با 23 سال و 106 روز به عنوان چهارمین بازیکن جوانی نام گرفت که بازوبند کاپیتانی اسپانیا را در اختیار گرفته است.

کاسیاس به عنوان دروازه‌بان اسپانیا، 99 بار بازوبند را در اختیار داشته است. پیش از او، دروازه‌بان‌هایی بودند که بازوبند را در اختیار داشته‌اند. آندونی زوبی‌زارتا با 50، آرکونادا 48، رامایتس 4، ایگنازیو ایزاگویره 3 و سانتیاگو کانیزارس یک بار بازوبند کاپیتانی اسپانیا را به بازو بسته‌اند.

کاسیاس دو ماه پیش پس از 25 سال حضور در باشگاه رئال مادرید از این تیم جدا شد و به پورتوی پرتغال پیوست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها